'Kusura bakmasınlar ama bunun adı soytarılık!'

Mehmet Demirkol'dan sert tepkiler...

21

İstanbul

Mehmet Demirkol: 'Kusura bakmasınlar ama bunun adı soytarılık!'

'Kusura bakmasınlar ama bunun adı soytarılık!', 'Kusura bakmasınlar ama bunun adı soytarılık!'
Rizespor - Başakşehir maçı ardından A Spor muhabiri ve kameramanına saldıran Başakşehir'li futbolculara PFDK'nın verdiği cezaların ardından yorumcu Mehmet Demirkol verilen cezaların ardından adeta ateş püskürdü. 26.04.2017
Mehmet Demirkol: 'Kusura bakmasınlar ama bunun adı soytarılık!'

Türk sporunun ünlü yorumcusu Mehmet Demirkol, PFDK'nın açıklamaları hakkında zehir zemberek sözler sarf etti. PFDK'nın verdiği bu kararla kendisini lağvettiğini dile getiren Mehmet Demirkol, "Ben artık PFDK'yı tanımam, hükümsüzdür" ifadelerini kullandı.

"İsterlerse dava açsınlar ama bu soytarılık"

Volkan Babacan'ın yumruk attığını ve ardından bileğini tuttuğunu söyleyen Mehmet Demirkol, "Acaba 'Volkan zaten sakatlanmıştır 5 maç oynamaz biz ceza vermeyelim mi dediler? Görmüyor muyuz? Adam yukardan yumruğu vuruyor. Nasıl vuruyorsa artık kendini sakatlıyor. Bir de biz bu görüntüleri görmesek kim bilir ne vereceklerdi. Bizim gözümüzle gördüğümüze 'olmadı' diyorlarsa bunun adı hukukçuluk değil. Kusura bakmasınlar, isterlerse dava etsinler bunun adı soytarılık. Ya adam yumruğu vuruyor bileğini sakatlıyor, buna 'saldırı yok' diyorlar. Bu soytarılık" dedi.

"PFDK'nın bundan sonra verdiği cezalar hükümsüzdür"

Sert sözlerine devam eden Mehmet Demirkol, "PFDK bundan sonra hükümsüzdür. Disiplin Kurulu'nun bundan sonra vereceği cezaları ben tanımam. Bana ceza verseler ben tanımam" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git