Kweuke'nin acı günü: İkiz bebeklerini kaybetti...

Kweuke'nin acı günü: İkiz bebeklerini kaybetti...

20

İstanbul

Kweuke'nin acı günü: İkiz bebeklerini kaybetti...

Kweuke'nin acı günü: İkiz bebeklerini kaybetti..., Yıldız golcünün acı günü: İkiz bebeklerini kaybetti...
Çaykur Rizespor'un yıldız golcüsü Kweuke'nin eşi ABD'de trafik kazası geçirdi. Hamile olan Kweuke'nin eşi komaya girdi, ikiz bebekleri ise hayatını kaybetti... 29.11.2016
Kweuke'nin acı günü: İkiz bebeklerini kaybetti...

Çaykur Rizespor'u yasa boğan son dakika haberi... Spor Toto Süper Lig'de mücadele Çaykur Rizespor'un formasını giyen Kamerunlu forvet oyuncusu Leonard Kweuke güne acı bir haber ile başladı. Kweuke'nin 8 aylık olan eşinin doğum için gittiği Amerika'da trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

Kamerunlu futbolcunun eşinin kaza nedeniyle komaya girdiği belirlendi. 8 aylık hamile olan Kweuke'nin eşinin kaza nedeniyle ikiz bebeklerini kaybettiği ortaya çıktı. Rizeli futbolcunun eşi daha sonra komadan çıkarak yoğun bakıma alındı.

fft226_mf6610866

SPOR BAKANI AKİF ÇAĞATAY KILIÇ DEVREYE GİRDİ

Bu arada 29 yaşındaki forvet oyuncusu, Amerika vizesi olmadığı için acil Ankara'ya uçtu. Kamerunlu oyuncunun vize işlemlerinin hızlanması için devreye Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç girdi. Vize sorununun kısa süre içinde çözülmesi bekleniyor.

ACI HABERİ HİKMET KARAMAN VERDİ

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde saat 11.00'de Bursaspor maçı hazırlıkları için toplanan Çaykur Rizespor'da Kweuke'nin eşinin kaza geçirdiği haberini teknik direktör Hikmet Karaman sahada futbolcularla paylaştı. Acı haberi alan futbolcuların moralinin bozulduğu gözlendi.

KARAMAN VE FUTBOLCULAR KWEUKE'NİN EVİNDE

Önce Hikmet Karaman ile futbolcular Orhan ve Ahmet İlhan, ardından da sabah antremanının iptal edilmesi sonrasınıda diğer futbolcular, Kweuke'nin Alipaşa Mahallesi Rüzgar Sokak'taki evine gitti. Hikmet Karaman ile futbolcuların teskin etmeye çalıştığı Kweuke'nin vizesi olmadığı için Amerika'ya gidemediği, eşini tedavisi için Türkiye'ye getirmek istediği ve bu yönde girişimde bulunduğu öğrenildi.

KARAMAN: KWEUKE ÇOK ÜZGÜN

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, ziyaret sonrasında açıklamalarda bulundu ve Kweuke'nin eşinin kaza sonrasında ikiz bebeklerini kaybettiğini söyledi. Karaman, "Kweuke Rize'de ciddi bir kaza geçirmişti. Şimdi ikiz bebeklerine hamile olan eşi kaza geçirdi. Kırmızı ışıkta geçen bir araç eşinin aracına çarpmış. Eşi hastanede. Kardeşleri Paris'ten ABD'ye gitti. Biz de eşini Türkiye'ye getirmek için çalışıyoruz. Kweuke çok üzgün, ağlıyor, sinir krizi geçiriyor. İdmanı iptal ettik ve oyuncumuzun yanındayız. Bu olayı atlatmasını bekleyeceğiz. Bir kişinin ikiz bebeklerini kazada kaybetmesi çok üzücü bir olay. Kolay bir durum değil. Bu şansızlıkları inşallah atlatacağız" dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git