Levent Nazifoğlu açtı ağzını yumdu gözünü!

Levent Nazifoğlu açtı ağzını yumdu gözünü!

10

İstanbul

Levent Nazifoğlu açtı ağzını yumdu gözünü!

Levent Nazifoğlu açtı ağzını yumdu gözünü!, Nazifoğlu açtı ağzını yumdu gözünü!
Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu'ndan sarı kırmızılı takımın gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakem hatalarının artık kasıtlı olarak yapıldığını düşünmeye başladığını söyleyen Nazifoğlu, şampiyonluğa olan inançlarının da devam ettiğini aktardı... 28.11.2016
Levent Nazifoğlu açtı ağzını yumdu gözünü!

GSTV'de yayınlanan bir programa telefonla bağlanarak açıklamalarda bulunan Nazifoğlu'nun konuşmalarından satır başları şu şekilde:

"Medyada Galatasaray temsilcileri az derecede var. Ulusal kanalların çoğunda Galatasaraylı yorumcu yok. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Bunları spor müdürleri ile konuştuğumda 'Çok haklısınız' diyorlar ama bir şey değişmiyor. Tıpkı hakemlerde olduğu gibi."

'ARTIK HAKEM HATALARININ KASITLI OLDUĞUNA İNANMAYA BAŞLADIM'

"Ben artık hakem hatalarının kasıtlı olduğuna inanmaya başladım. Bunlar hata olmaktan çıktı. Pozisyonlar çok net. Herkesin rahat görebileceği, takdir edebileceği pozisyonlar. Bundan sonra daha sert davranacağız, bunu söyleyebilirim. Ortamı germemek için hafiften dokundurarak bugünlere geldik ancak hiçbir şey değişmiyor. Bu kadar mı denk gelir? Hep bizim aleyhimize, rakiplerimizin lehine. Artık burada hatadan çok başka şeyler olduğunu da düşünüyorum. MHK'nin toplanıp hocalarıyla konuşması lazım..."

'TAKIMDA GRUPLAŞMA OLDUĞUNA YÖNELİK HABERLER, YALAN HABERLER'

"3 maç kaybedince taraftarımızın da bizlerin de morali bozuldu. Takımda gruplaşmanın olduğuna yönelik haberler çıktı. Sizleri temin ediyorum ki bunların hepsi yalan haberler. Hatta stüdyodaki eski oyuncularımız da onaylayacaktır. 3 mağlubiyet sonrası samimi arkadaşlar birbiriyle dertleşmeye başlar, diğerlerine nazaran daha fazla vakit geçirirler. Gruplaşma dediğin, selam vermemekle, pas vermemekle olur. Böyle bir şey yok. Oyuncularımızın moralleri bozuldu, kabuklarına çekildiler. Bizim görevimiz onları Bursa maçına hazırlamaktı. Bu da teknik ekiple birlikte başarılı bir çalışmanın sonrasında oldu. Bursa maçını kazanarak yolumuza devam ettik."

'İNANIYORUZ'

"Önümüzde bir derbi maç var. Rakiplerimizden biri veya ikisi puan kaybedecek. Bizim kalan 4 hafta 12 puan almamız lazım. Ben inanıyorum. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız da inanıyor."

Yorum Ekle
Yukarı Git