Liverpool efsanesinden Beşiktaş yorumu

Liverpool efsanesinden Beşiktaş yorumu

29

İstanbul

Liverpool efsanesinden Beşiktaş yorumu

Liverpool efsanesinden Beşiktaş yorumu, Liverpool efsanesinden Beşiktaş yorumu
Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam evinde Benfica'yı ağırlayan Beşiktaş ilk yarıyı 3-0 geride kapattı. Mücadelenin ikinci yarısında adeta sihirli bir değnek dokunmuş gibi sahaya çıkan Beşiktaş maçın 3-3 tamamlanmasını başardı. Bu mücadelenin ardından Liverpool'un eski yıldızlarından Dietmar Hamann karşılaşmayı değerlendirdi. 24.11.2016
Liverpool efsanesinden Beşiktaş yorumu

2005 yılında İstanbul'da oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde Milan karşısında ilk yarıyı 3-0 geride kapatan ardından maçı 3-3 bitiren Liverpool'un efsane yıldızı Hamann, dün akşam oynanan Beşiktaş-Benfica maçı hakkında konuştu.

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Benfica karşısında 3-0'dan geri gelerek berabere kalmasına Liverpool'un efsane futbolcusu Dietmar Hamann'dan olay yorum geldi.

Liverpool'un efsane futbolcusu Dietmar Hamann, Beşiktaş'ın Benfica karşısında yaptığı geri dönüşü 2005'te Şampiyonlar Ligi finalinde Milan'a karşı yaptıkları geri dönüşe benzetti.

RTE kanalına açıklamalarda bulunan Alman efsane, "11 sene önce insanlar devre arasında bize ne kadar şans verdiyse dün de Beşiktaş'a o kadar şans vermiştir. Ama nasıl olağanüstü bir geri dönüş... Her şey o efsane golle başladı. Tosun'dan harika vole, Quaresma'nın penaltısı ve ardından yaptığı rabona. O nasıl bir orta... Aboubakar da önüne gelen bu topu gol yapmasını bildi."

Liverpool'un 3-0'dan geri dönüp 3-3 yaptığı ve penaltılar sonucu kazandığı o efsane maça yedek kulübesinde başlayan Hamann, ikinci yarının başında oyuna girmiş ve oyunun kaderini değiştirmişti.

Yorum Ekle
Yukarı Git