Malkoç Gazetemizi ziyaret etti

Malkoç Gazetemizi ziyaret etti

10

İstanbul

Malkoç Gazetemizi ziyaret etti

, Malkoç Gazetemizi ziyaret etti
 Gebze AK Parti belediye başkanı aday adayı Adnan Malkoç gazetemizi ziyaret ederek yapacağı projeler ile ilgili bilgi verdi. 17.11.2018
Malkoç Gazetemizi ziyaret etti

Gebze AK Parti belediye başkanı aday adayı Adnan Malkoç gazetemizi ziyaret ederek yapacağı projeler ile ilgili bilgi verdi.

Gebze bölgesini iyi bilen, sorunlara vakıf olan Adnan Malkoç mesleki tecrübelerini Gebze için yeni projeleri olduğunu ve bu projelerin Gebze’ye büyük kazanımlar sağlayacağını ifade ederek kazandığı günün ertesi günü Ankara’ya giderek yeni projelerle Gebze’nin kaderini değiştireceğini ifade etti.

Adnan Malkoç Kimdir?

1961 yılında Trabzon'da doğan ilk ve orta öğrenimini gebze ve Trabzon'da tamamlayan 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olan Gama Endüstri A.Ş Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü'nde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne Daire Başkanı olarak atanan ve bu görevde iken İstifa ederek Gebze Belediye başkanı aday adayı başvurusu yapan Gebze Mustafapaşa mahallesinde ikamet eden Adnan Malkoç evli ve iki çocuk babası olup iyi derece İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Yorum Ekle
Yukarı Git