Mayıs Meclisi 1. Oturumu Tamamlandı

Mayıs Meclisi 1. Oturumu Tamamlandı

22

İstanbul

Mayıs Meclisi 1. Oturumu Tamamlandı

, Mayıs Meclisi 1. Oturumu Tamamlandı
Gebze Belediyesi Mayıs Ayı Meclis oturumunun ilki, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker başkanlığında 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda bulunan meclis toplantı salonunda gerçekleşti. 03.05.2018
Mayıs Meclisi 1. Oturumu Tamamlandı

YENİ MECLİS ÜYELERİ GÖREVİNE BAŞLADI

AK Parti meclis üyeliğinden, milletvekili aday adaylığı için istifa eden dört meclis üyesinin yerine gelen yeni üyeler ilk meclis toplantısına katıldı. İsafa eden meclis üyeleri kısa bir veda konuşması gerçekleştirirken yeni üyeler de kendilerini tanıttı. Mehtap Yılmazel yerine İlyas Aydıner, Sadık Güvenç’in yerine Şermin Delipınar, Ufuk Ekinci yerine Ahmet Duvarbaşı ve Ali Haydar Muratoğlu yerine Birol Koç Gebze Meclisi’nde yerini aldı.

YENİ KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ

İstifa eden meclis üyelerinden boşalan komisyonlara açık oylamayla yeni üyeler belirlendi. Yapılan açık oylama sonucu Plan Bütçe Komisyonuna Şamil Yalçın, Hukuk Dilekçe Komisyonuna Seda Kardaşlar Çelik, Çevre Komisyonuna İlyas Aydıner ve Tarihi Kentler Birliği Komisyonuna Şermin Delipınar seçildi.

GÜNDEM MADDELERİ TEK TEK GÖRÜŞÜLDÜ

Önerge ile gündeme alınan madde ile birlikte toplam sekiz gündem maddesi tek tek görüşülerek karara bağlandı. Gündemin birinci maddesi olan Müstakil parsel satışına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu raporu oy birliğiyle kabul edildi. Gebze Mayıs ayı ikinci meclis oturumu 7 Mayıs Pazartesi günü saat 16:00’da gerçekleşecek.

Yorum Ekle
Yukarı Git