Megastar garsonları es geçmedi!

Megastar garsonları es geçmedi!

23

İstanbul

Megastar Tarkan garsonları es geçmedi!

Megastar garsonları es geçmedi!, Megastar Türk garsonları es geçmedi!
Megastar Tarkan, geçtiğimiz günlerde kayınçosunun nikah şahitliğini yapmak için Almanya’ya gitmişti. Düğünden sonra bir süre daha Almanya’da kalan ünlü sanatçı gittiği bir pizzacıda 50 euro (195 TL) hesap öderken, 2 Türk garson için 450 euro(750 TL) bahşiş bıraktı. 28.04.2017
Megastar Tarkan garsonları es geçmedi!

Sadece müzikteki başarısı değil kişiliğiyle de milyonların gönlünde taht kuran Tarkan, bonkörlüğünü yine konuşturdu... Bugüne kadar çocuklar, eğitim, çevre ve hayvanlarla ilgili faaliyet gösteren sayısız derneğe yüklü miktarda yardım yapan ve bu bağışların gizli kalmasına özen gösteren Megastar, önceki gün doğup büyüdüğü Almanya'daydı. Geçtiğimiz günlerde eşi Pınar Tevetoğlu'nun kardeşi yani kayınçosunun nikah şahidi olan ünlü sanatçı, düğün için gittiği Almanya'da bir süre daha kaldı.

İLGİYİ KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

Takvim'de yer alan habere göre; Önceki gün Siegburg kentindeki bir pizzacıya giden Tarkan'a eşi de eşlik etti. Çalışanların büyük ilgi gösterdiği sevilen sanatçıya iki pizza, 1 salata ve içecekler dahil 50 euro (195 TL) hesap geldi. Megastar, kendisine hizmet eden Türk garsonların ilgisini karşılıksız bırakmadı ve onlara güzel bir jest yaptı. Tarkan, Almanya'ya gittiğinde sık sık uğradığı ve çok sevdiği 2 Türk garson için 450 euro bahşiş bıraktı. İki garsona toplamda yaklaşık bin 750 bahşiş veren Megastar, onlarla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

0x0-tarkan-garsonlara-750-lira-bahsis-verdi-1493363440883

Yorum Ekle
Yukarı Git