Meteoroloji Müdürlüğü Duyurdu!

Meteoroloji Müdürlüğü Duyurdu!

22

İstanbul

Meteoroloji Müdürlüğü Duyurdu!

, Meteoroloji Müdürlüğü Duyurdu!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Tarafından Açıklamada Önümüzdeki 5 Günün Sıcaklık ve Soğukluk Dereceleri Belirtildi. 17.01.2018
Meteoroloji Müdürlüğü Duyurdu!

17 Ocak Çarşamba günü havanın hafif yağmurlu olması bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 2 en yüksek 7 derece olması bekleniyor. Havadaki nem oranının %90 civarında olacağı belirtildi.

18 Ocak Perşembe günü karla karışık yağmur yağması bekleniyor. Sıcaklığın 6 dereceye düşmesi bekleniyor. Nem oranında düşüş olması beklenirken havadaki nem oranının %65 olması bekleniyor.

19 Ocak Cuma günü havanın çok bulutlu olacağı ama yağmurun yağmayacağı belirtildi. Hava sıcaklığı -3 derece ile 3 derece arasında değişecek. Nem oranının %49 ile %77 arasında olması bekleniyor.

20 Ocak Cumartesi günü ise bir önceki güne göre daha az bulutlu yer yer güneşin kendisini göstereceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığının -4 derece ile 7 derece arasında değişmesi beklenirken nem oranının maximum %67 olacağı açıklandı.

21 Ocak Pazar günü havanın parçalı bulutlu olacağı güneşin etkisini kaybedeceği hava sıcaklığının 0 ile 9 derece arasında değişeceği belirtildi.

Yorum Ekle
Yukarı Git