Metin Şentürk görme engelli olduğu KAZAYI anlattı

Metin Şentürk görme engelli olduğu KAZAYI anlattı

8

İstanbul

Metin Şentürk görme engelli olduğu kazayı anlattı

Metin Şentürk görme engelli olduğu KAZAYI anlattı, Metin Şentürk görme engelli olduğu KAZAYI anlattı
Şarkıcı Metin Şentürk, katıldığı televizyon programında görme yetisini kaybettiği kazayı anlattı. Şentürk, bebeklik döneminde ailesinin evi boyarken kendisini masanın üstüne koyduğunu ve buradan yere düştüğünü söyledi. Beyinciğinin üzerine darbe alan sanatçı, görme yetisini bu şekilde kaybetti. 03.05.2017
Metin Şentürk görme engelli olduğu kazayı anlattı

Şarkıcı Metin Şentürk, başından geçen talihsiz kazayı röportajında anlatırken "ekmek sepetimiyim, tuzluk muyum ben, beni masanın üzerine niye koydunuz" diye söylediğini, röportajında belirtti.

Kısa bir süre önce yeni bir albüm çıkartan Metin Şentürk, görme engelli olmasına neden olan geçirdiği talihsiz kazayı anlattı. Radyo programına katılan Şentürk şöyle konuştu:

“Ben Fatih’te bodrum katta bir evde doğmuşum. Bebeğim o zamanlar, evin duvarlarını boyatıyorlarmış, uyuyorum diye beni bir masanın üzerine koymuşlar. Benim de uyanacağım tutmuş, masadan yere düşmüşüm. Kafamın arkasındaki beyinciğimin üzerine düşmüşüm. Sonra da diyordum ki ‘Beni masanın üzerine niye koydunuz? Ekmek sepeti miyim, tuzluk muyum ben”

Yorum Ekle
Yukarı Git