Minik Yüreklerden Mehmetçik'e "Moral" Mektupları

Minik Yüreklerden Mehmetçik'e

20

İstanbul

Minik Yüreklerden Mehmetçik'e "Moral" Mektupları

, Minik Yüreklerden Mehmetçik'e
Pendik 75.Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli Mehmetçik için duygularını kaleme döktü. 02.03.2018
Minik Yüreklerden Mehmetçik'e "Moral" Mektupları

Pendik 75.Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli Mehmetçik için duygularını kaleme döktü. Küçücük yürekleriyle ‘Sizleri çok seviyoruz. Biliniz ki arkanızda bu minik vatan evlatlarının duaları var. Allah yardımcınız olsun’ ifadelerine yer verdiler.

afrin_mekturp

Öğrenciler, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan ’deki askerlere moral vermek amacıyla yazdıkları mektupları Pendik İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Cengiz Önder'e teslim ettiler. Önder "Millet olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde ilkokul çağındaki öğrencilerimizin gerçekleştirdiği bu anlamlı etkinlik Afrin’deki kahraman askerlerimize büyük moral kaynağı olacaktır" dedi. Bu anlamlı projeden dolayı okul idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek, öğrenciler ile tek tek ilgilendi.

Pendik 75.Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu Müdürü Mutlu Bulut "Bir olduğumuzu, birlik olduğumuzu, tek yürek, tek vücut olduğumuzu göstermek amacıyla bu projeyi başlattık. Öğrencilerimizin yazmış olduğu duygu dolu mektupların kahraman askerlerimize güç, kuvvet ve moral olmasını diliyorum" dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git