Muallim köy'de bulunan bayan cesedinin sırrı

Muallim köy'de bulunan bayan cesedinin sırrı

32

İstanbul

Muallim köy'de bulunan bayan cesedinin sırrı

, Muallim köy'de bulunan bayan cesedinin sırrı
Kocaeli’nin Gebze ilçesi Muallim köy mahallesinde yaklaşık 1buçuk yıl önce sevgilisini öldüren adam vicdan azabı duyup polise giderek işlediği cinayeti anlattı. 19.10.2017
Muallim köy'de bulunan bayan cesedinin sırrı

Edinilen bilgi ve iddialara göre:Kocaeli’nin Gebze ilçesi Muallim köy mahallesinde yaklaşık 1buçuk yıl önce sevgilisi E.A 'yı öldüren zanlı S.S. vicdan azabı duyup polise giderek işlediği cinayeti anlattı. Olay sonrası Kocaeli cinayet masası ekipleri ve Gebze ilçe jandarması ile 110 itfaiye olay yerine gittiler. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından ifadesi alınan S.S., kız arkadaşı E.A.'yı gömdüğü yeri de tarif etti. Bunun üzerine zanlı ile birlikte polis, jandarma ve itfaiye ekipleri, Gebze'nin Muallimköy mevkiindeki çalılık alanda kazı yaptı. Yapılan kazı çalışmasında bulunan ve E.A.'ya ait olduğu sanılan ceset çıkarılarak otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yeniden Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen S.S.'nin verdiği ilk ifadesinde kız arkadaşı E.A.'yı yaşanan tartışmanın ardından tabanca ile başından vurduktan sonra cesedini gömdüğünü ve uzun süredir vicdanen yaşadığı rahatsızlık nedeniyle teslim olduğunu söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

912aa7d9-a63c-46b8-8d4e-c1aa4b601290

Yorum Ekle
Yukarı Git