Müge Anlı ile Tatlı Sert Fahriye Kara'yı buldu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Fahriye Kara'yı buldu mu?

20

İstanbul

Müge Anlı ile Tatlı Sert Fahriye Kara'yı arama devam ediyor...

Müge Anlı ile Tatlı Sert Fahriye Kara'yı buldu mu?, Müge Anlı Fahriye Kara'yı aramaya devam ediyor...
1990'da 26 yıl önce Hac'da kaybolan Fahire Kara'yı arayan Müge Anlı, devlet görevlilerinin çalışmalara başladığını belirtti. 13.01.2017
Müge Anlı ile Tatlı Sert Fahriye Kara'yı arama devam ediyor...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı Fahire ara hakkında açıklamalarda bulundu. Devlet görevlilerinin Fahire Kara'yı arama işine başladığını ve kendilerine bir cevap ile dönüleceğini belirten Müge Anlı, "Bu iş öyle kolay değiil arkadaşlar. Amerika'da kaybolmak gibi, koca kıtada aramak gibi. Mesela Almanya'da İsveç'te olsa daha kolay ama oralarda kolay değil. Oraya gidip bir televizyon kanalına elimizdeki fotoğrafı gösterip bulma gibi bir imkan yok. Bunun için devletimizin görevlilerinin çalışmalarının sonucunu bekleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

1990 yılında kutsal topraklarda yaşanan Hac faciasında öldü sanılan ancak geçtiğimiz aylarda yaşadığı ortaya çıkan Fahire Kara için Türkiye ayağa kalktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan ve Fahire Kara ile konuştuklarını iddia edenler, gördükleri yeri tarif etseler de Müge Anlı bulmanın çok zor olduğunu dile getirdi.

MÜGE ANLI: "BİZİMKİLER PAZARDA SORMUŞ, CEVAP BİLE VERMİYORLAR"

Müge Anlı, "Oraya gidip elinde fotoğraf arayıp bulma gibi bir imkan yok. Herkes diyorki; 'Bu bahsettiğiniz çok büyük bir suç' Pazardakilerle konuşmak istiyorlar, kimse konuşmuyor cevap vermiyor. Bizimkilere bir kere bile cevap veren olmamış orada bu suçmuş." dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git