Müge Anlı'da bugün yaşananlar!

Müge Anlı'da bugün yaşananlar!

16

İstanbul

Müge Anlı'da bugün yaşananlar!

Müge Anlı'da bugün yaşananlar!, Müge Anlı Murat Ünal'ın katillerini arıyor. 1400 yıllık bir tevrat videosunu paylaşan Murat Ünal'ın işkence edilerek öldürüldüğü biliniyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Murat Ünal'ın kız kardeşi, abisinin katillerini arıyor. Murat Ünal'ın ka
MÜGE ANLI'DA BUGÜN NE OLDU? Murat Ünal ve arkadaşları yıllar önce bir kitap buluyor. Bu kitap ceylan derisine yazılmış bir Tevrat. Murat Ünal buldukları kitabın videosunu çekerek kendi Facebook hesabında paylaşıyor. Kafaları karıştıran bir başka konu ise video paylaşılırken "Bu video sahte inanmayın, paylaşın" yazılmış. Bahsi geçen videoda konuşan iki erkek var ve Arapça konuşuyorlar. Tarih ve isimleri gösteren kağıtta ise 03-01-2015 Murat - Harun yazılı. 16.01.2017
Müge Anlı'da bugün yaşananlar!

1400 yıllık Tevrat kitabının Murat Ünal'ı ölüme getirmesi sonucu, Murat'ın ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Murat Ünal'ın işkence edilerek öldürüldüğü biliniyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Murat Ünal'ın ailesi katilleri arıyor.

Müge Anlı yazılı kağıda açıklık getirdi

Murat Ünal'ın katillerini arayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, "Bakın ortada 1400 yıllık bir Tevrat var. Bunun değeri eski para ile 40 trilyon. Öyle yedirmezler herkese. Birileri gerçek olduğunu anlamak için 'Siz video çekin, altına yeni tarihi verin ve bir de isimlerinizi yazın, biz de bu videonun yeni olduğunu kitabın gerçek olduğunu anlayalım" demişlerdir ve bu video böyle çekilmiştir.

Murat Ünal'ın katillerini arayan Müge Anlı, "Bence bu bir kişinin işi değil ve uyuşturucu kullanıp böyle birşey yapılmış olabilir" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle
Yukarı Git