Muzaffer Bıyık'tan erken seçim toplantısı

Muzaffer Bıyık'tan erken seçim toplantısı

32

İstanbul

Muzaffer Bıyık'tan erken seçim toplantısı

, Muzaffer Bıyık'tan erken seçim toplantısı
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziranda erken seçime gidileceğini açıklamasının ardından ilçe yönetimini ve mahalle başkanlarını acil toplantıya çağırarak seçimi masaya yatırdı. 19.04.2018
Muzaffer Bıyık'tan erken seçim toplantısı

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziranda erken seçime gidileceğini açıklamasının ardından ilçe yönetimini ve mahalle başkanlarını acil toplantıya çağırarak seçimi masaya yatırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Haziran'da erken seçim yapılacağını açıklamasının ardından siyasi kulisler hareketlendi. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından sonra iki saat içinde ilçe yönetimini ve mahalle başkanlarını acil toplantıya çağırarak seçimi masaya yatırdı. Toplantıya il yöneticileri de davet edildi.

SEÇİME HAZIRIZ

Ekibiyle birlikte durum değerlendirmesi yapan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ''AK Parti kadroları olarak seçime her zaman hazırız. Darıca'da ana kademe kadın kolları ve gençlik kollarıyla birlikte mahalle teşkilâtlarımız olarak bugünden itibaren gece gündüz demeden seçime hazırlanacağız. Darıca'da sokak sokak gezerek AK Parti'nin en yüksek oyu alması için çalışacağız. Darıca teşkilatları bundan önceki seçimlerde olduğu gibi 24 Haziran'da da üzerine düşeni en iyi şekilde yapacaktır. Darıca AK Parti olarak yarın seçim olacakmış gibi her zaman hazırdık.

FETİH DUASI OKUDU

Hiç vakit kaybetmeden hepimiz gece gündüz demeden seçime kadar elimizden geleni yapacağız. Hepimiz ailemizden fedakarlık yaparak elimizi taşın altına koyacağız. Bu seçim en önemli seçimimiz olacak. 24 Haziran'dan sonra Türkiye yeni bir sisteme geçecek. Bu nedenle 24 Haziran seçimlerinden en yüksek oyu alarak Darıca olarak Cumhurbaşkanımıza ve Genel Merkezimize katkı sunacağız. 24 Haziran’da bir kez daha demokrasi, millet ve Türkiye kazanacak'' diye konuştu. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe yöneticileri ve birim başkanlarından raporları isterken mahalle başkanlarından da mahallelerdeki son durum hakkında bilgileri aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın erken seçim açıklamasının hemen ardından ekibini acil toplantıya çağırarak farkını ortaya koyan ve seçim hazırlıklarını masaya yatıran İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, toplantıyı Fetih suresi ve fetih duasıyla bitirdi.

Yorum Ekle
Yukarı Git