Nevzat Doğan'dan Ziyaret

Nevzat Doğan'dan Ziyaret

27

İstanbul

Nevzat Doğan'dan Ziyaret

, Nevzat Doğan'dan Ziyaret
Sık sık esnaf ziyaretlerinde bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kısa adı KOTKO olan Kocaeli Toptancılar Sitesi’ni de ziyaret etti. 28.11.2017
Nevzat Doğan'dan Ziyaret

Toptancılar Sitesindeki esnafları gezerek hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Doğan’a Muhtar Masası Koordinatörü Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çetin de eşlik etti. Ömerağa Mahalle Muhtarı Adnan Ulusoy’un işyerlerini de ziyaret eden Doğan, ççeşitli konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

KAFA YORUYORUZ

Toptancıların İzmit için büyük önem taşıdığını belirten Başkan Doğan “ toptancı kardeşlerimizin şehrimizdeki ticari hayata çok önemli katkıları oluyor. Bizim de son derece önemsediğimiz bir ticaret alanı. Özellikle onların daha iyi koşullarda hizmet verebilmelerini arzu ediyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Şehrin ticari hayatının arttırılmasının dışarıdan yeni müşterilerin getirilmesine bağlı olduğunu bilen bir belediyeyiz. Bu amaçla şehrin ticari hayatında herkese yansıyan bir ciro artışının olmasını istiyorsak, şehir dışından şehrimize yeni müşterileri getirmek için çalışmalar yürütmeliyiz. İzmit Belediyesi ve Belediye Başkanı olarak bu konuya sürekli kafa yoruyoruz. Şehrimizi turizme hazırlıyoruz, otellerin, hastanelerin, yeni işletmelerin açılması için her türlü desteği veriyoruz. Yeni yapılan bu hizmet alanlarının hepsi şehrimize dışarıdan gelenlerin, her noktada harcama yapması, yeni ekonomik getiriler demektir” diyerek bu durumun bütün sektörlere önemli katkı sağlayacağını sözlerine ekledi.

Yorum Ekle
Yukarı Git