Nur Fettahoğlu Karnı Burnunda Bir Kez Daha Nikah Masasına OTURACAK

Nur Fettahoğlu Karnı Burnunda Bir Kez Daha Nikah Masasına OTURACAK Fettahoğlu Kiminle Evlenecek??

12

İstanbul

Nur Fettahoğlu Karnı Burnunda Bir Kez Daha Nikah Masasına OTURACAK Fettahoğlu Kiminle Evlenecek??

, Nur Fettahoğlu Filinta'da kimden hamile kalacak?
Ünlü oyuncu, ayrıldığı eşiyle yeniden birleşmesinin ardından çok konuşulmuştu. Fettahoğlu, şimdi de bebek istediğini magazin muhabirleriyle paylaştı. ve aradan çok zaman geçmeden mutlu haberi verdi.Nur Fettahoğlu kaç aylık hamile? TRT 1 dizisinde rol alan güzel oyuncu gerçekte hamile olduğu için dizide rol gereği hamile olması gerekiyor. Anlaşılan güzel oyuncunun doğuma kadar ekranlarda hamile olacağı düşünülüyor.bekleyip göreceğiz Nur Fettahoğlu'na hamilelik yakışacak mı? 05.10.2015
Nur Fettahoğlu Karnı Burnunda  Bir Kez Daha Nikah Masasına OTURACAK Fettahoğlu Kiminle Evlenecek??

Nur Fettahoğlu'nun eşi Levent Veziroğlu kimdir ? Muhteşem Yüzyıl'ın yüzü bir türlü gülmeyen Sultan'ı Mahidevran'ın gerçekte hayatta ayakları yere basmıyor. Nur Fetttahoğlu anne olacağı günün heyecanı ile sevinçten havalara uçuyor.

 "Filinta' dizisinde Süreyya rolüne hayat veren 4 aylık hamile oyuncu için senaryo akışında değişikliğe gidildi. Oyuncunun gün geçtikçe büyüyen karnından ötürü bu kararı alan yapım ekibi Fettahoğlu'nu ilerleyen bölümlerde Cem Uçan'ın canlandırdığı Bıçak Ali'yle nikah masasına oturtacak.
 
ROLDE DE HAMİLE OLACAK
 
Geçen hafta kına gecesini düzenleyen Fettahoğlu, rol gereği evlenir evlenmez hamile kalarak sosyal hayat ve senaryo arasındaki uyuşmazlığı ortadan kaldıracak.

 Nur Fettahoğlu'nun neyi olacak? Levent Veziroğlu  ile ani bir karar ile evlenen ve aynı hızla boşanma kararı alan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu boşanmadan son anda vazgeçti çünkü o hamileydi ve bu durum onu boşanmaktan vazgeçirdi.

 Öne Aşkı Memnur sonrasında Muhteşem Yüzyıl ve ardından Hayat Yolu isimli dizide rol alan güzelliği ile göz kamaştıran Nur Fettahtoğlu 5 aylık hamile. Bebeğin cinsiyeti merak ediliyordu ki güzel oyuncu sonunda açıklama yaptı.

 2013 yılında ani bir karar ile evlenen ve kısa bir süre önce boşanmak için mahkemeye başvuran Nur Fettahoğlu çok geçmeden kocasıyla yeniden barıştı. Nur Fettahoğlu'nun hamile olduğu ve bu durumun evlilikleirni kurtaracağı konuşulmuştu. 

Levent Veziroğlu ile 2013 yılında evlenen Nur Fettahoğlu, bebeğinin cinsiyetini açıkladı. Beş aylık hamile Nur Fettahoğlu’nun kızı olacak.
 
Nur Fettahoğlu, yakın arkadaşı Selma Ergeç ve Can Öz çiftinin Almanya’da gerçekleşen nikah törenine katılmış ve düğün fotoğraflarında güzel oyuncunun belirginleşen karnı dikkat çekmişti. Nur Fettahoğlu, İstanbul’a döndü.
 
Hamileliğinde beşinci ayını geride bırakan oyuncu, Rumelihisarı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Fettahoğlu, kız çocuğu annesi olacağını açıkladı.

 kiminle evlendi

Nur Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu, dün evlendi. Ünlü oyuncu için Boğaz'da iki daireyi birleştiren işadamı, nikahını da bu yeni aşk yuvasında kıydı.

Geçtiğimiz ay damat Cem Aydın'ın dairesindeki nikahla dünya evine giren Derin Mermerci'den sonra, şimdi de Nur Fettahoğlusevgilisinin Rumelihisarı'ndaki dairesinde evlendi. Fettahoğlu veLevent Veziroğlu'nun dün akşam kıyılan nikahı için hazırlıklar, sabah saatlerinden itibaren başladı.

İŞTE NİKAH TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR!

KİRA İKİYE KATLANDI

Nikah için hiçbir masraftan kaçınmayan ünlü işadamı, haftalar öncesinden de Boğaz manzaralı dairesini büyüttü. 'Hisar Palace' isimli apartmanın en üst katındaki 2 daireyi birleştiren Levent Veziroğlu, böylece kiralık evini 400 metrekareye çıkarttı. Veziroğlu'nun kira bedeli de; 5 binden 10 bin dolara çıktı. Bu arada Nur Fettahoğlu ile Levent Veziroğlu'nun nikah şahitleri; Selma Ergeç ile Timur Savcı oldu. İkinci evliliğini 46 yaşındaki Veziroğlu ile yapan 33 yaşındaki güzel oyuncunun gelinlik olarak saten, dantel ve taşlardan oluşan bir kıyafet tercih ettiği gözlendi.

20 BİN LİRALIK ÇİCEK

Boğaz manzaralı dairesindeki nikah için kesenin ağzını açan işadamı, yaklaşık 20 bin liralık çiçeklerle evini süslettirdi. Çiçekler arasında, orkide ve rengarenk güller de vardı.

ŞAHİT ERKEN GELDİ

Nur Fettahoğlu'nun nikah şahidi olan Selma Ergeç, sevgilisi Can Öz ile birlikte nikaha ilk gelen ünlü konuk oldu.

KIRMIZI HALI SERDİ

İşadamı, güzel eşi ve nikahına gelen konukları için apartmanın önüne kırmızı halı serdirdi.

SADE GELİNLİK TERCİH ETTİ

Gelinlik olarak saten kumaş ve taşlarla süslü bir kıyafet tercih eden Nur Fettahoğlu, saçına taktırdığı deniz kabuğu figürlü aksesuvarıyla da tarzını konuşturdu.

NUR FETTAHOĞLU KİMDİR? 

Nur Fettahoğlu kimdir, Nur Fettahoğlu beş çocuklu Karadenizli bir ailenin dördüncü çocuğu olarakAlmanya‘da dünyaya geldi. Aslen Rize’lidir. Babası Sinan Fettahoğlu, annesi Fatma Fettahoğlu’dur. SKY Türk’ün haber spikeri Selvinaz Fettahoğlu ablasıdır.

Doğumundan kısa bir süre sonra yurda geri dönen ailesiyle İstanbul‘da yaşamaya başlayan Fettahoğlu, sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olan Nur, çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra kariyerine Sky Turk‘te borsa spikerliği yaparak devam etti. Bu kısa sürecin ardından dizilere transfer olan Fettahoğlu, Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı’nda roller aldıktan sonra, Kanal D’nin büyük prodüksiyonu Aşk-ı Memnu’da Peykerne çekti. 2 Ağustos 2008 tarihinde borsacı Murat Aysan‘la dünyaevine giripNur Aysan adını aldı. 7 Nisan 2011 tarihinde sesiz sedasız boşandılar.

2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisindekiMahidevran karakteriyle hayran kitlesini arttırmıştır.

Ayrıca Atasay, Luna, Dove gibi firmaların reklam filmlerinde oynamıştır. Kurtlar Vadisi Filistin filminde de Necati Şaşmaz‘la başrolü paylaştı.

Nur Fettahoğlu, 29 Ekim 2013 tarihinde işadamı Levent Veziroğlu ile evlendi.

Filmleri :
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2011 – Gişe Memuru
2010 – Kurtlar Vadisi Filistin
2008 – Aşk-ı Memnu
2007 – Benden Baba Olmaz
2007 – Gönül Salıncağı

Yorum Ekle
Yukarı Git