Nusret NBA takımlarının mizah konusu oldu!

Nusret NBA takımlarının mizah konusu oldu!

20

İstanbul

Nusret NBA takımlarının mizah konusu oldu!

Nusret NBA takımlarının mizah konusu oldu!, Nusret NBA takımlarının mizah konusu oldu!
Et restoranı ve et kesme videolarıyla Türkiye'de sosyal mecralarda yüksek bir popülerliğe ulaşan 'Nusret' NBA'de de mizah malzemesi oldu. 09.01.2017
Nusret NBA takımlarının mizah konusu oldu!

Golden State Warriors'ın resmi sosyal medya hesabı, Sacramento Kings maçının ardından sosyal medyadan attığı bir tweet ile Türkiye'de de büyük yankı topladı.

Ünlü bir et restoranının sahibi olan Nusret Gökçe'nin bazı videoları Amerika'da sosyal medyada 'meme' (Türkiye'deki caps'in muadili) olarak kullanılmaya başlandı. İlk olarak Nusret Gökçe'nin tuz dökme videosu ABD'de çeşitli hesaplardan kullanıldı ve 'BAE' 'meme'lerinin konusu oldu.

'BAE' (Baby kelimesinin kısaltması olan BAE, daha çok 'Before anyting else'in kısaltması olarak 'Herkesten önce gelen', 'Kıymet biçilemeyen'lerin karşılığı olarak kullanılıyor) Amerikan sosyal medya gönderilerinde Çeşitli olaylar sonrası, yazılar konularak Nusret Gökçe'nin özellikle tuz atması ve et pişirirken yaptığı videolar kullanıldı.

WARRIORS'TAN SACREMONTA'YA NUSRETLİ GÖNDERME

Golden State Warriors da Sacramento Kings ile girdiği bir diyalogda Nusret Gökçe'nin fotoğrafını kullandı. Warriors hesabı, maçın özetini atarak "Sacramento Kings'i geriden gelip yendiğimiz maçın özetini izleyin" yazdı. Sacramento Kings de bu tweete, "Hayır" cevabını verince, Warriors'ın yanıtı Nusret Gökçe'nin Amerika'da meşhur olan fotoğrafıyla oldu.

Yorum Ekle
Yukarı Git