Okan Bayülgen, Kanal D'den kovuldu mu?

Okan Bayülgen, Kanal D'den kovuldu mu?

14

İstanbul

Okan Bayülgen, Kanal D'den kovuldu mu?

Okan Bayülgen, Kanal D'den kovuldu mu?, Okan Bayülgen, Kanal D'den kovuldu mu?
Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek ödüllerinde Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında söylediği sözlerden dolayı gündeme oturan Okan Bayülgen'in Kanal D'den kovulduğu iddia edildi. 25.11.2016
Okan Bayülgen, Kanal D'den kovuldu mu?

Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında söylediği sözlerden dolayı eleştirilen ve ardından özür dileyen Okan Bayülgen'in Kanal D'den kovulduğu haberleri gündeme düştü.

TRT'de yayımlanan "Diriliş" dizisi ekibinin ödülünü almasının ardından konuşma yapamaması ve Bayülgen'in sahnedeki açıklamaları krize dönüşmüştü.

'Diriliş' dizisi oyuncuları da aldıkları ödülü iade etmişti. Yaşananlara Cumhurbaşkanı Erdoğan da tepki göstermiş, Okan Bayülgen'i ima ederek, "Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş" ifadelerini kullanmıştı.

Bayülgen ise özür dileyerek “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” diyerek çark etmişti.

Odatv'nin edindiği bilgilere göre ise, Okan Bayülgen'in yaklaşık 10 gün önce Kanal D'de başlaması gereken programı iptal edildi.

Bu kararla birlikte Kanal D'nin, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdığı öğrenildi.

Yorum Ekle
Yukarı Git