Önce dövdüler, sonra polise teslim ettiler!

Önce dövdüler, sonra polise teslim ettiler!

23

İstanbul

Önce dövdüler, sonra polise teslim ettiler!

Önce dövdüler, sonra polise teslim ettiler!, Önce dövdüler, sonra polise teslim ettiler!
Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Cemalpaşa Mahallesinde, meydana gelen olayda bir apartmana hırsızlık için giren Mehmet T. apartman sakinleri tarafından, fark edilmesinin ardından apartmandan dışarı çıkarıldı. 28.04.2017
Önce dövdüler, sonra polise teslim ettiler!

Mehmet T.’nin olay yerinden kaçmaması için vatandaşlar hırsızı yere yatırdı. Apartman sakinleri Mehmet T.’ye "Adana gibi bir memlekette hırsızlık yapıyorsun, git simit sat. Niye hırsızlık yapıyorsun" diyerek tepki gösterdi.

Olay, merkez Seyhan İlçesi Cemalpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, apartmana hırsızlık amacıyla giren Mehmet T., dairelerin kapısını zorladığı anda fark edildi. Ev sahipleri tarafından dövülerek aşağıya indirilen hırsızlık şüphelisi, apartmanın kapısın önüne yatırıldı. Bazı vatandaşlar ise kaçmaması için yakasından tuttu. Olayı duyup evlerinden inen bazı vatandaşlar ise, yere yatırılan Mehmet T.'ye, "Adana gibi bir memlekette hırsızlık yapıyorsun, git simit sat. Niye hırsızlık yapıyorsun" diyerek tepki gösterdi.

POLİSİN GELMESİ BEKLEDİLER

Hırsızı yakalayan vatandaşlar, polise de ihbarda bulundu. Polisin gecikmesi üzerine tekrar telefon açan vatandaşlar, "Hırsızı biz yakaladık, 20 dakika oldu gelmediniz" diyerek çıkıştı. Yerde yüzünü kapatarak bekleyen hırsız, gelen karakol ekiplerine teslim edildi. Vatandaşların tepkileri arasında ekip otosuna bindirilen Mehmet T., ifadesi alınmak üzere Şehit Erdoğan Çıtak Polis Merkezine götürüldü.

8293989

Yorum Ekle
Yukarı Git