Önce Kayınvalidesi ve İki Kayınbiraderini Öldüren Damat Daha Son

Önce Kayınvalidesi ve İki Kayınbiraderini Öldüren Damat Daha Sonra'da İntihar Etti

10

İstanbul

Önce Kayınvalidesi ve İki Kayınbiraderini Öldüren Damat Daha Sonra'da İntihar Etti

, Önce Kayınvalidesi ve İki Kayınbiraderini Öldüren Damat Daha Sonra'da İntihar Etti
Gebze'de eşi ile sorunları olan damat Ferhat Aslan, ilk önce kayınvalidesi ve iki kayınbiraderini öldürdükten sonra intihar etti. 04.03.2019
Önce Kayınvalidesi ve İki Kayınbiraderini Öldüren Damat Daha Sonra'da İntihar Etti

Gebze'de eşi ile sorunları olan damat Ferhat Aslan, ilk önce kayınvalidesi ve iki kayınbiraderini öldürdükten sonra intihar etti.

Sesleri duyan vatandaşlar olay yerine polis ekiplerini çağırdı. Ölen şahısların otopsi incelemeleri için Adli tıp Kurumu'na gönderilirken polis olay ile ilgili inceleme başlattı.

Gece saatlerinde gerçekleşen olay, Kocaeli-Gebze Gaziler mahallesinde meydana geldi. Olayın başlama sebebi edinilen bilgileri göre, eşi ile aralarında sorunları olan Ferhat Aslan, Ayşe Dayıoğlu'nun evine giderek kayınvalidesi ile tartışmaya başladı.

KAYINVALİDESİ VE KAYINBİRADERLERİNİ VURDUKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Tartışma sırasında tabancası ile ateş etmeye başlayan Ferhat Aslan, kayınvalidesi Ayşe Dayıoğlu ve iki kayınbiraderi Adem Dayıoğlu, Feridun Dayıoğlu'na ateş etti. Ateş edilen 3 kişi hayatını kaybetti. Daha sonra ise damat Ferhat Aslan aynı tabanca ile intihar etti.

İNCELEME BAŞLATILDI

Vatandaşların duydukları ses üzerine çağırdıkları polis ekipleri 4 kişinin cenazesini incelenmesi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis olay ile ilgili inceleme başlattı.

Yorum Ekle
Yukarı Git