Orhan Gencebay'ın oğlundan itiraf 'Nezarette çok yattım'

Orhan Gencebay'ın oğlundan itiraf 'Nezarette çok yattım'

24

İstanbul

Orhan Gencebay'ın oğlundan itiraf 'Nezarette çok yattım'

Orhan Gencebay'ın oğlundan itiraf 'Nezarette çok yattım', Orhan Gencebay'ın oğlundan itiraf
Orhan Gencebay ile Sevim Emre'nin 36 yaşındaki oğlu Gökhan Gencebay Quality dergisine verdiği röportajda ilginç bir itirafta bulundu. 03.05.2017
Orhan Gencebay'ın oğlundan itiraf 'Nezarette çok yattım'

Gökhan Gencebay, bir dergiye verdiği röportajda graffiti yapmaya başladığı ilk yıllarda polisle başının sürekli derde girdiğini ve ailesine kötü haber gitmemesi için kimliğini taşımadığını belirtti.

Gökhan Gencebay, graffiti yapmaya başladığı ilk yıllarda bu sanat için gözaltına bile alındığını, o yıllarda kimliğinin ortaya çıkmaması için nüfus cüzdanı taşımadığını açıkladı.

Gökhan Gencebay Quality dergisine verdiği röportajda çocukluğundan beri oyun oynamak yerine resim çizmeyi tercih ettiğini, çizim yeteneğinin çok küçük yaşlarda fark edildiğini ve kendisini bu yönde geliştirdiğini söyledi.

''NÜFUS KAĞIDI TAŞIMAZDIM''

1996 yılından beri de bu ilgi doğrultusunda graffiti yapan Orhan Gencebay, başının polisle defalarca derde girdiğini açıkladı:

''İstanbul'da bu işi yapmak kolay değildir. Süreç içerisinde graffiti yaptığım konusunda derdimi anlatamadığım için terörle mücadele ekipleri tarafından nezarete alındığım bile oldu. Nüfus kâğıdı taşımazdım ki babama kötü bir haber gitmesin. Nezarette yatardım. Annemlere 'Arkadaşlarımda kaldım' derdim. Sonra sonra graffitinin ne olduğu anlaşıldı.

''AYAKKABILARI OLAY OLMUŞTU

Gökhan Gencebay, Instagram hesabından Christian Louboutin marka, renkli boncuk ve pembe bağcıklarla süslü, 3 bin lira değerindeki ayakkabısının fotoğrafını paylaşarak magazin gündemine düşmüştü.

Yorum Ekle
Yukarı Git