Ozan Tufan: Hocam ölüyorum...

Ozan Tufan: Hocam ölüyorum...

23

İstanbul

Ozan Tufan: Hocam ölüyorum...

Ozan Tufan: Hocam ölüyorum..., Ozan Tufan: Hocam ölüyorum...
Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat performansını yetersiz gördüğü Ozan Tufan'a diyet ağırlıklı beslenme programı koydu. Ağır bir çalışma programına tabi tutulan milli futbolcunun Hollandalı teknik adamla yaptığı görüşmede, "Hocam açlıktan ölüyorum, karnımı doyurmak istiyorum" dediği ifade edildi. 13.01.2017
Ozan Tufan: Hocam ölüyorum...

Fenerbahçe'de teknik direktör Dirk Advocaat, performanslarını sık sık eleştirdiği Salih Uçan ve Ozan Tufan'ın yanı sıra fiziksel düşüş gözlediği Alper Potuk'u Antalya kampında oldukça zorladı.

Sabah'ta yer alan habere göre; üç oyuncuyla kampın ilk günü konuşan Advocaat, "Üçünüz de fiziksel olarak yetersizsiniz. Size ekstra program yazdıracağım" dedi.

Takımın normal kamp programına katılan oyuncular, kondisyoner Fatih Yıldız eşliğinde bireysel ekstra çalışmalar yaptılar. Bu üçlü içindeki en şanssız isim bireysel ekstra çalışmaların yanı sıra diyet ağırlıklı beslenme programına da tutulan Ozan oldu.

Milli futbolcu, Advocaat ile yaptığı bir görüşmede, "Hocam açlıktan ölüyorum. Karnımı doyurmak istiyorum" diye dert yandı.

Yorum Ekle
Yukarı Git