Özel Öğrenciler Vali Aksoy'u Ziyaret Etti

Özel Öğrenciler Vali Aksoy'u Ziyaret Etti

20

İstanbul

Özel Öğrenciler Vali Aksoy'u Ziyaret Etti

, Özel Öğrenciler Vali Aksoy'u Ziyaret Etti
3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle İzmit Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Yusuf Bayram, Müdür Yardımcısı Yavuz Çiçek, öğretmenler, Okul aile birliği üyeleri ve özel çocuklar, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler. 01.12.2017
Özel Öğrenciler Vali Aksoy'u Ziyaret Etti

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle İzmit Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Yusuf Bayram, Müdür Yardımcısı Yavuz Çiçek, öğretmenler, Okul aile birliği üyeleri ve özel çocuklar, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.

Engellilerin toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olduğunu belirten ve onlarla yakından ilgilenen Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy; “Engelliler bizim için önemlidir. Engellilerimizin sorunlarını anlamak ve onların sorunlarına çözüm üretmek, başta kamu görevlileri olarak bizlere, vatandaş olarak da hepimize düşmektedir. Bugün burada olmanızdan dolayı duyduğum mutluluğu belirterek, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününüzü kutluyorum.” diyen Sayın Valimiz, İzmit Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Yusuf Bayram ve özel çocuklar ile beraberindekilere ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Ekle
Yukarı Git