Rumeli Derneğinden Doğan'a Ziyaret

Rumeli Derneğinden Doğan'a Ziyaret

24

İstanbul

Rumeli Derneğinden Doğan'a Ziyaret

, Rumeli Derneğinden Doğan'a Ziyaret
Kocaeli Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Recep Altıntip ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. 03.04.2018
Rumeli Derneğinden Doğan'a Ziyaret

Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan, İzmit’te Rumeli kökenli çok sayıda kişinin bulunduğunu belirterek “ sizlerle birlikte her zaman güzel işler yaptık. Rumeli derneğimiz, hemşeri dernekleri statüsünde olmaklar birlikte milli bir misyonu bulunuyor. Sizlerin bizim gönlümüzdeki yeri çok farklıdır. Trakya’daki göç nedeniyle buraya gelmiş vatandaşlarımızın kurduğu dernekleri, oradaki yaşayanlar için de çok önemli görüyoruz.

GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ ORADA

Trakya, Rumeli bizim ayrı bir heyecan duyduğumuz ve hakikaten çok derin anılarımızın olduğu ata yadigarı bölgeler. Orada da bizim akrabalarımız, soydaşlarımız var. Bu yüzden bir gözümüz, bir kulağımız orada oluyor. Sizinle yürüttüğümüz çalışmalar çok önemli. Birlikte daha çok güzel işler yapacağız” dedi.

BAŞKANIMIZA DUACIYIZ

Kocaeli Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Recep Altıntip de “Başkanımızın destek ve hizmetlerini unutmamız mümkün değil. Kendisine hizmetleri ve desteği için teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Başkanımız sayesinde geçtiğimiz yıl 65 yaş üstü bir çok vatandaşımız, doğdukları yerleri görme imkanı buldular. Hepimiz kendisine duacıyız. Bunda sonra da birlikte projeler üreteceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git