Sahipsiz eşek çocukları hastanelik etti!

Sahipsiz eşek çocukları hastanelik etti!

24

İstanbul

Sahipsiz eşek çocukları hastanelik etti!

Sahipsiz eşek çocukları hastanelik etti!, Sahipsiz eşek çocukları hastanelik etti!
Siirt’in Pervari ilçesine bağlı Kocaçavuş Köyü'nde sahipsiz bir eşek tarafından ısırılan 3 çocuk hastaneye kaldırıldı. 26.04.2017
Sahipsiz eşek çocukları hastanelik etti!

Tedavi için Pervari Devlet Hastanesi'ne, kaldırılan çocuklardan birinin durumunun kritik olduğu hayati tehlikeyi atlatamadığı söylendi.Dışarıda oyun oynayan 3 çocuğu ısıran eşeğin kuduz olduğu söyleniyor. Kardeşlerden durumu ağır olan Şeyma Nur İlter, burada yapılan müdahalenin ardından hayati tehlikesi bulunduğu için Siirt Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

M8NZT_1493205963_9361

Siirt’in Pervari İlçesi'ne bağlı Kocaçavuş Köyü'nde dışarıda oyun oynarken, kuduz olduğundan şüphelenilen eşeğin saldırısına uğradı. Çeşitli yerlerinden ısırılan 3 kardeş hastanede tedaviye alındı.

Pervari İlçesi'ne bağlı Kocaçavuş Köyü'nde dışarıda oyun oynayan 6 yaşındaki Medine, 7 yaşındaki Muhammet ve 10 yaşındaki Şeymanur İlter kardeşler sahipsiz bir eşeğin saldırısına uğradı. Çeşitli yerlerinden ısırılan 3 çocuğu, eşeğe müdahale edip kovalayan köylüler güçlükle kurtardı. Eşeğin çeşitli yerlerinden ısırarak yaraladığı 3 kardeş, çağrılan ambulansla Pervari Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Kardeşlerden durumu ağır olan Şeyma Nur İlter, burada yapılan müdahalenin ardından hayati tehlikesi bulunduğu için Siirt Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Medine ve Muhammet İlter kardeşler ise Pervari Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, 3 kardeşe saldıran eşeğin kuduz olabileceği şüphesiyle köyde inceleme başlattı.

Yorum Ekle
Yukarı Git