Samsun'da pompalı tüfekle saldırı

Samsun'da pompalı tüfekle saldırı

11

İstanbul

Samsun'da pompalı tüfekle saldırı

Samsun'da pompalı tüfekle saldırı, Samsun'da pompalı tüfekle saldırı
Samsun'da 'yok artık' dedirten bir olay daha gerçekleşti. Samsun'da 18 yaşındaki bir genç, daha önceden kavgalı olduğu 16 yaşındaki genci sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu. 28.11.2016
Samsun'da pompalı tüfekle saldırı

Daha önceden aralarında bıçaklı yaralamadan dolayı husümet bulunan iki genç Samsun sokaklarında karşı karşıya geldi. 16 yaşındaki K.K'yı takip eden 18 yaşındaki E.T pompalı tüfekle ateş etti. E.T, hem 16 yaşındaki K.K'yı hem de yoldan geçen bir vatandaşı yaraladı.

Samsun'da sokak ortasında bir kişiye pompalı tüfekle saldırı düzenleyen genç, ateş ettiği kişi ile yoldan geçen birini vurarak yaraladı.

18 yaşındaki E.T., aralarında daha önce bıçakla yaralamadan dolayı husumet bulunan 16 yaşındaki K.K.’yi takip ederek, sokak ortasında pompalı tüfekle 4 el ateş açtı.

Saldırı sonucu K.K. ile yoldan geçmekten olan 50 yaşındaki S.G., çeşitli yerlerine saçma isabet ederek yaralandılar. K.K., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, S.G. ise Gazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Silahlı saldırgan E.T. ise İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri tarafından olay mahallinde, olayda kullandığı pompalı tüfekle yakalanarak gözaltına alındı.

Saldırıda yaralanan S.G., "Ekmek aldım eve gidiyordum. Silah sesleri duydum. Saldırıya uğrayan şahıs benim önüme doğru koşmaya başladı. Ben de kaçmaya başladım. Can tatlı ya nasıl kaçıyordu. Bu sırada ben de vuruldum" dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git