Serap Çakır Gebze için alternatif oldum

Serap Çakır Gebze için alternatif oldum

13

İstanbul

Serap Çakır Gebze için alternatif oldum

, Serap Çakır Gebze için alternatif oldum
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını coşkulu bir katılımla gerçekleştirdi. SKM açılışında konuşan Çakır, "Gebze için alternatif oldum" dedi. 18.02.2019
Serap Çakır Gebze için alternatif oldum

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını coşkulu bir katılımla gerçekleştirdi. SKM açılışında konuşan Çakır, "Gebze için alternatif oldum" dedi. Gebze Gölcüönü Meydanı'nda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı coşkulu bir katılımla gerçekleşti. Gebzelilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışta Gebzespor taraftarları da meşale gösterileri ile destek verdi.

YOĞUN KATILIM OLDU

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'ne iddialı bir şekilde hazırlanan Serap Çakır, Gölcüönü Meydanı’nda bulunan SKM bürosunun açılışını büyük sevgi gösterileri altında yaptı. Yapılan açılış törenine STK temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı. Coşkunun ve heyecanın bir an olsun düşmediği açılış programında ilk olarak konuşan SKM Başkanı Ömer Avcı, "Merkezimizin Gebze’mize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Rabbim burada yapacağımız her türlü çalışmayı hayırlı eylesin. İlçemizdeki tüm vatandaşlarla el ele vererek 31 Mart’ta Gebze’nin anahtarlarını alacağız" dedi.

GÖNÜLLÜLER ORDUSU

Coşkulu kalabalığa hitap eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Seçim çalışmalarımıza yaptığımız büyük mitingle başladık. Sahalara indikçe halkımızın bir değişim istediğini gördük. Ben Gebzeli için bir alternatif oldum. Mümkün olduğunca her yere ulaşmaya çalışıyorum. 14 mahalleye birden seçim ofislerimizi açtık. Aktif bir şekilde gönüllü ordusuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

GEBZE’YE HİZMET EDECEĞİZ

Seçim çalışmalarına daha da hız verdiklerini ve Gebze’ye hizmet istediklerini vurgulayan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Bugünden itibaren sahada daha hızlı hareket edeceğiz ve her tarafa yayılacağız, 31 Mart’a hazır gireceğiz. Siyasilere karşı oluşan tüm kötü algıları birilerinin yıkması gerekiyor ve bunu da en iyi ben yaparım. Her zaman sizlerle iç içe olup çalışmalarımı sürdüreceğim. Sizlerin desteğiyle Gebze’ye hizmet etme şansını yakalayacağız" ifadelerini kullandı.

GEBZE'Yİ SERAP ÇAKIR DÜZELTECEK

Serap Çakır'ın ardından söz alan Gebzespor'un efsane başkanı ve eşi İlker Çakır, "Gebze gerçekten Gebze olmak istiyorsa destekleyeceği kişiyi iyi seçmeli. Ben inanıyorum ki Serap Çakır, Gebze'yi gerçek anlamda Gebze yapacaktır. Ben Gebzespor'da göreve geldiğimde 30 milyona yakın borcu vardı. Batmış, kapanmış bir kulübe ne yapabilirsin dediler. Ama 30 milyonluk borcu kapattık. Bugün Gebzespor'un bir lira borcu yok. Ben inanıyorum ki Gebzespor'u ben düzelttim, Gebze'yi de Serap Çakır düzeltecektir" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git