Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılıyor mu?

Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılıyor mu?

24

İstanbul

Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılıyor mu?

Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılıyor mu?, Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılıyor mu?
Serdar Ortaç'ın İralandalı model eşi Chloe, kocasına resti çekti Amerika'ya gitti. Kocası Serdar Ortaç da Kıbrtıs'taki konseri sonrası apar topar Amerika'nın yolunu tuttu! 16.11.2016
Serdar Ortaç ve eşi Chloe ayrılıyor mu?

2014 yılında dünya evine giren Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan'ın evlilikleri çıkmaza girdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan; Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu Renkli Sayfalar'da yer alan habere göre 46 yaşındaki Serdar Ortaç'ın çocuk isteğine kariyerini gerekçe göstererek karşı çıkan 24 yaşındaki Chloe, Amerika'da bir ajansla anlaşma yaptı.

CHLOE RESTİ ÇEKTİ

Son görüşmelerinde kocası Serdar Ortaç'a "Benim burada bir geleceğim yok. Buradaki evi satıp Ameirka'ya yerleşelim. Ya benimle gelirsin ya da bu iş biter" diye rest çekti.

Bu konuşma sonrası Chloe soluğu Amerika'da alınca Serdar Ortaç da Kıbrıs'taki konseri biter bitmez Amerika'ya gitti.

SERDAR ORTAÇ: ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

Serdar Ortaç'ın yakın arkadaşına yaşananlarla ilgili "Evlilikte yol ayrımına girdik. Karım Miami'den 400 bin dolara villa bulmuş. İstinye'deki evimi satıp oradan ev almamızı, Amerika'ya yerleşmemizi istiyor. Gidersem sokakta gitar mı çalacağım? Serdar Ortaç'ı orada kim takar? İşlerim, kariyerim ne olacak? Karımı da kaybetmek istemiyorum.Önümüzdeki 1 hafta içinde karar alacağız. Ya oraya yerleşeceğiz ya da ben Türkiye'ye yalnız döneceğim. Karısı tarafındn terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim." dediği öğrenildi.

Yorum Ekle
Yukarı Git