Sezen Aksu'nun başı ev sahibi ile dertte!

Sezen Aksu'nun başı ev sahibi ile dertte!

25

İstanbul

Sezen Aksu'nun başı ev sahibi ile dertte!

Sezen Aksu'nun başı ev sahibi ile dertte!, Sezen Aksu'nun başı ev sahibi ile dertte!
Sanat dünyasının ustalarından Sezen Aksu'nun başı dertte. Minik Serçe lakaplı Türk Pop müziğinin muhteşem sesi Sezen Aksu'nun stüdyo evinin 2 aylık kirasını ödeyemediği iddia edildi. 23.11.2016
Sezen Aksu'nun başı ev sahibi ile dertte!

Beykoz'a bağlı Anadoluhisarı'nın semti olan Küçüksu'da kiraladığı stüdyo evin kirasını iki aydır ödeyemediği iddia edilen Sezen Aksu'nun başı dertte. İddiaya göre; çaresiz kalan ev sahibi parasını almak için usta sanatçı Sezen Aksu'ya ihtar yollayacak.

Türk Pop müziğinin Minik Serçe lakaplı şarkıcısı Sezen Aksu'nun Küçüksu’daki stüdyo evinin 11 bin liralık 2 kirasını ödemediği öğrenildi. Bu durum karşısında çaresiz kalan ev sahibinin ise Aksu'ya ihtar yollayacağı iddia edildi.

Yazdığı şarkılarla ve güçlü sesi ile Türk Pop'unun usta ismi Sezen Aksu, ikamet ettiği evin kirasını ödemediği için mahkeme yolu gözüktü. Anadolu Yakası Küçüksu'da stüdyo olarak kullandığı ve dostlarını ağırladığı evin 11 bin liralık 2 kirasını ödemeyen Minik Serçe, mal sahibinin de sözlü ikazlarına aldırış etmediği öğrenildi. Bu duruma çok kızan mal sahibinin ise Sezen Aksu'ya noterden ihtar çekerek, bir an önce kira bedellerini tahsil etmek istediği öğrenildi. Bunun dışından Kanlıca'da mal sahibi olduğu bir yalısı olan Aksu, Kuçuksu'da ki evi de müstakil olması ve komşulara fazla ses gitmemesinden tercih ettiği biliniyor.

50 MİLYONLUK YALISI VAR

62 yaşında olan ve yetmişlerden itibaren hayatımızda olan Aksu, geçtiğimiz senelerde müziği bıraktığı söylemişti. Ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladığı haberlerinin ardından tekrar konser maratonu yapan aksu üst üste 4 konser vermiş ve ardından müziği kesin bıraktığını söylemişti. Stüdyo olarak kullandığı evin 22 bin lira olan 2 aylık kirasını ödemeyen Aksu'nun, 50 milyon değerinde Kanlıca'da yalısı var.

Yorum Ekle
Yukarı Git