Sigthorsson'dan 15 gündür haber alınamıyor!

Sigthorsson'dan 15 gündür haber alınamıyor!

14

İstanbul

Sigthorsson'dan 15 gündür haber alınamıyor!

Sigthorsson'dan 15 gündür haber alınamıyor!, Galatasaray'ın yolladığı futbolcudan 15 gündür haber alınamıyor!
Galatasaray’la tek bir maça dahi çıkmadan sözleşmesi feshedilen İzlandalı oyuncu Kolbeinn Sigthorsson kayıplara karıştı. 13.01.2017
Sigthorsson'dan 15 gündür haber alınamıyor!

Fransız L’Equipe gazetesinin haberine göre Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Nantes'a dönmesi gereken İzlandalı futbolcuya kendi arkadaşları da kulüp yetkilileri de ulaşamıyor. Fransız ekibinin 26 yaşındaki forveti aradıkları ancak oyuncunun telefonlara dahi çıkmadığı bildirildi.

5878e7b704207c36ec8fc136

15 GÜNDÜR ULAŞMAYA ÇALIŞIYORLAR

İzlandalı futbolcudan sözleşmesinin feshedildiği tarihten beri haber alınamadığı ortaya çıktı. Galatasaray ile yolları ayrıldıktan sonra Nantes’a dönmesi beklenen fakat Fransa’ya adım dahi atmadığı ortaya çıkan Sigthorsson’un akıbeti hakkında kendi arkadaşları da bilgi sahibi değil.

Ülkesinde olduğu tahmin edilen oyuncuya İzlandalı gazetecilerin de ulaşamadıkları dile getirildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nantes Başkanı Waldemar Kita "Bu çocuk hep kafasına göre hareket ediyor. GS'dan para aldığı için bizden ödeme de istemiyor. Kendisine Nantes'a gelmesi ve sağlık kontrolünden geçmesi gerektiğini ilettik. Kendisine karşı bir şey yapamıyoruz çünkü parasının yatıp yatmadığını bile umursamıyor" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git