Suriyelileri Gönderme Vaadinde Bulundu

Suriyelileri Gönderme Vaadinde Bulundu

21

İstanbul

Suriyelileri Gönderme Vaadinde Bulundu

, Suriyelileri Gönderme Vaadinde Bulundu
Gönderme Vaadinde Bulunduİyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin'de yaptığı konuşmada seçilirse 2019 Ramazan ayına kadar Suriyelileri göndereceği ve işsizlere maaş bağlayacağını söyledi. 08.05.2018
Suriyelileri Gönderme Vaadinde Bulundu

Gönderme Vaadinde Bulunduİyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin'de yaptığı konuşmada seçilirse 2019 Ramazan ayına kadar Suriyelileri göndereceği ve işsizlere maaş bağlayacağını söyledi.

Mersin'de konuşan Meral Akşener, sözünde durarak 100 bin imza ile Cumhurbaşkanı adayı olduğunu söyledi, 24 Haziran'daki seçimden zaferle ayrıldıktan sonra İYİ Parti olarak Türkiye'yi tekrar düzlüğe çıkaracaklarını ifade etti.

SURİYELİ KARDEŞLERİMİZ 2019’DA MEMLEKETLERİNDE

Akşener: “Türkiye'nin incisi olan Mersin bugün 200 bin mülteci ile beraber yaşıyor. Hayat standartımız düştü. Bu 200 bin Suriyeli kardeşimi netice itibarıyla sayın Erdoğan'ın yanlış politikaları neticesinde Mersin'de yaşıyor. Buradan size söz veriyorum Cumhurbaşkanı seçildiğimizde, inşallah 2019'un Ramazan ayında Suriyeli kardeşlerimizle Suriye'de iftar açacağız inşallah.” Dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git