Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? FRAGMAN YAYINLA

Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? FRAGMAN YAYINLANDI!

15

İstanbul

Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? FRAGMAN YAYINLANDI!

Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? FRAGMAN YAYINLANDI!, Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? FRAGMAN YAYINLANDI!
Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? Survivor 2017 ünlüler takımında kimler yer alacak? Survivor yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Survivor'a yeni sezonda kimler katılacak? Survivor Kerim Durmaz'da olacak mı? Ne zaman başlayacak? Yeni sezon Survivor 2017 ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz... 17.11.2016
Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? FRAGMAN YAYINLANDI!

Acun Ilıcalı ise "Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim. Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur şeklinde konuştu. Survivor 2017 yarışmacıları kadrosunda kimler var? Survivor 2017 ünlüler takımında kimler yer alacak? Survivor yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Survivor Kerim Durmaz'da olacak mı? Ne zaman başlayacak? Yeni sezon Survivor 2017 ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz...

Ekranların reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor'un yarışmacı kadrosunda yeni sezonda kimlerin olacağı şimdiden merak konusu.

SURVİVOR 2017 FRAGMAN İZLE

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER YARIŞMACILARI KİM OLACAK?

Survivor 2017'de olacak isimlerin arasında ilk olarak eski Beşiktaşlı futbolcu Amokachi'nin olduğu iddia ediliyor. Acun ve Amokachi geçtiğimiz günlerde lüks bir alışveriş merkezinden birlikte çıkarken objektiflere takılmışlardı.

survivor_2017_kadrosu_

KERİMCAN DURMAZ SURVİVOR'A MI KATILIYOR?

diğer bir yandan ise sosyal medya fenomeni haline dönüşen Kerimcan Durmaz'ın da Survivor 2017 ünlüler kadrosunda olacağı magazin basınında geniş bir yer bulmuştu. Ancak programın diğer bir sunucusu olan Alp Kırşan, Kerimcan Durmaz'ın en azından bu sene Survivor'da yer almayacağını ama aynı kanalda yayınlanacak olan moda programında olacağını belirtti.

1salkdjasdc841fc57d6cdcf937a7eb68372c1d914

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dünyanın en zor yarışmaları arasında gösterilen Survivor'ın bu sene çekimleri muhtemelen Yunanistan'da olacak ve Ocak ayında başlayacak...

Programın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı ise 'Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim. Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git