Survivor Nagihan “Ah be İstanbul” filminde rol alacak!

Survivor Nagihan “Ah be İstanbul” filminde rol alacak!

23

İstanbul

Survivor Nagihan “Ah be İstanbul” filminde rol alacak!

Survivor Nagihan “Ah be İstanbul” filminde rol alacak!, Survivor yarışmacısı “Ah be İstanbul” filminde rol alacak!
Survivor 2016’nın hırslı yarışmacılarından olan Nagihan Karadere ’Ah be İstanbul’ filminin oyuncu kadrosunda yer alacak 25.04.2017
Survivor Nagihan “Ah be İstanbul” filminde rol alacak!

Geçtiğimiz hafta eşinden boşanan Nagihan Karadere, geçirdiği sıkıntılı günlerin ardından evde kalmış bir kızı canlandıracağı ’Ah be İstanbul’ filmi ekibinde yer alacak.

8288902

Survivor’ın geçen seneki hırslı yarışmacısı Nagihan Karadere, ’Ah be İstanbul’ filminin çekimleri için Tekirdağ’a geldi. İple bir binanın 4’üncü katından indirilen Nagihan, senaryo gereği 2’nci katın penceresinden içeri girdi. Bu anlar ve filmin bazı senaryoları saniye saniye kaydedildi.

''KORKULACAK BİR TİPTEYİM''

Burada gazetecilere açıklamada bulunan Nagihan, "Ah be İstanbul filminde evde kalmış bir kızı canlandırıyorum. Yıldırım aşkına tutuluyorum. Daha sonrasındaki değişimim söz konusu. Şu an çok bakımsızım ve korkulacak bir tipteyim. Burada yüksekten atlayacağım. Tabi ki halat eşliğinde atlayacağım. Son derece heyecanlıyım çünkü daha önce böyle bir tecrübem olmadı. Sporculuk geçmişim var ama burada sporculuk sökmeyecek" dedi.

8288900

''KAFAM RAHAT HUZURUM YERİNDE''

Özel hayatıyla ilgili açıklamlarda bulunan Nagihan; "Uzun süredir devam eden bir davamız vardı. Nihayet sonuçlandı herkes yoluna bakıyor, herke kendi hedefine doğru ilerliyor. Ben doğru bir yolda olduğumu düşünüyorum ve kızım için mücadelemi gösteriyorum. Kafam rahat, huzurum yerinde, şu an için bir sıkıntım yok. Herhangi bir kimseden bir beklentim de yok. Şu an için çok mutluyum. Daha çok iş hayatıyla anılmak istiyorum. Özel hayatımı geri planda tutmak istiyorum. Yaptığım işte en iyisi olmak istiyorum. Böyle güzel bir kapı aralandı bana. Bunun değerini kıymetini bilip kendimi daha çok geliştirip, bu alanda en iyisi olmaya çabalayacağım. Özel hayatımda çok fazla gündeme gelmek istemiyorum" dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git