Survivor'da ceza oyunu oynanacak!

Survivor'da ceza oyunu oynanacak!

23

İstanbul

Survivor'da ceza oyunu oynanacak!

Survivor'da ceza oyunu oynanacak!, Survivor'da ceza oyunu oynanacak!
Survivor 2017'nin yeni değişikliklerinden biri olan ceza oyunu, bu hafta oynanacak dokunulmazlık oyunları için, büyük önem taşıyor. Hafta içi oynanacak ceza oyununu kaybeden takım, dokunulmazlık oyununda 1-0 geriden başlayacak. 27.04.2017
Survivor'da ceza oyunu oynanacak!

Survivor 2017'de Şahika'nın gidişiyle birlikte Ünlüler takımı dağıldı. Survivor'da bu akşam ceza oyunu heyecanı yaşanacak. Survivor 2017'de bu akşam oynanacak olan ceza oyununun ilk raundunda Furkan ve Gökhan karşı karşıya geliyor. Yarışmacılar bu oyunda her şeylerini ortaya koyacaklar! Ceza oyununu kaybeden takım bir sonraki dokunulmazlık oyununa -1 olarak başlayacak. Sete geride başlamanın dezavantajının yanında bir dokunulmazlık oyununda böyle bir ceza geliyor olması yarışmacıları strese soktu. Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2017'de ceza oyununu hangi takım kazanacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Daha öncede oynanılan ceza oyununda, oyunu kaybeden takım dokunulmazlık oyununa -1 puanla başlamıştı. Survivor 2017'nin ünlüler, gönüllüler takımı bir diğer oynanılan ceza oyununda ise kaybeden takımın barakasından olmasıyla sonuçlanmıştı.

6CM_Z-A7rUqkiE1BQAXSLA

Yorum Ekle
Yukarı Git