Survivor'da dün gece sembol ödülünü kimler aldı? Sembol sahipler

Sembol sahipleri ödüle kimleri götürdü?

27

İstanbul

Survivor'da dün gece sembol ödülünü kimler aldı? Sembol sahipleri ödüle kimleri götürdü? Mor Odaya bu hafta kimler gitti?

Survivor'da dün gece sembol ödülünü kimler aldı? Sembol sahipleri ödüle kimleri götürdü?, Survivor'da Mor Odaya Kimler Gitti?
Survivor'da 1 Mayıs Pazartesi günü oynanan sembol ödülünü kızlarda ve erkeklerde hangi yarışmacılar kazandı? Survivor sembol ödülünü kazanan isimler ödüle kimleri götürdü? Kimler adada kaldı? 02.05.2017
Survivor'da dün gece sembol ödülünü kimler aldı? Sembol sahipleri ödüle kimleri götürdü? Mor Odaya bu hafta kimler gitti?

Survivor'da 1 Mayıs Pazartesi günü oynanan sembol ödülünü kızlarda ve erkeklerde hangi yarışmacılar kazandı? Survivor sembol ödülünü kazanan isimler ödüle kimleri götürdü? Kimler adada kaldı?

Dün akşam oynanan sembol ödülünün kadınlar finalini Sabriye Şengül ve Sema Apak oynadı. Sema Apak 2-0'lık skorla sembolü kazanan isim oldu. Sema Apak'ın mor odaya gitmesi için seçtiği isimler; İlhan Mansız ve Serhat Akın oldu...

page

Sembol ödülünün erkekler finalini Adem Kılıççı ve Volkan Çetinkaya oynadı. Volkan Çetinkaya 2-0'lık skorla sembolü kazanan isim oldu. Volkan Çetinkaya'nın mor odaya gitmesi için seçtiği isimler; Tuğçe Melis Demir ve Ogeday Girişken oldu.

page2

Yorum Ekle
Yukarı Git