Tapu ve Kadastro'da İşler Kolaylaştı

Tapu ve Kadastro'da İşler Kolaylaştı

24

İstanbul

Tapu ve Kadastro'da İşler Kolaylaştı

, Tapu ve Kadastro'da İşler Kolaylaştı
Tapu ve Kadastro Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Gebze Tapu Müdürü Talip Kutluay ve müdürlük çalışanlarını kabulünde konuşan Kaymakam Güler; “E-devlet uygulaması ile vatandaşlarımız bürokratik süreçte zaman kaybetmeden evlerinde ve ofislerinde kendileriyle ilgili bilgilere ulaşmalarının önü açıldı.” 24.05.2018
Tapu ve Kadastro'da İşler Kolaylaştı

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, son yıllarda Tapu ve Kadastro işlemlerinde meydana gelen teknoloji yenilenme sonucu önemli kolaylıklar meydana geldiğini açıkladı. Tapu ve Kadastro Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Gebze Tapu Müdürü Talip Kutluay ve müdürlük çalışanlarını kabulünde konuşan Kaymakam Güler; “E-devlet uygulaması ile vatandaşlarımız bürokratik süreçte zaman kaybetmeden evlerinde ve ofislerinde kendileriyle ilgili bilgilere ulaşmalarının önü açıldı.”

Tapu ve Kadastro Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Gebze Tapu Müdürü Talip Kutluay ve müdürlük çalışanları Gebze Kaymakamı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Gebze Tapu Müdürü Talip Kutluay ilçe müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar hakkında Kaymakam Güler’e bilgi verdi. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler de "Tapu ve Kadastro son yıllarda teknolojinin de yardımıyla çalışmalarında büyük ilerlemeler kaydetti. Tapu müdürlükleri hem ilçemizde hem de ülke genelinde daha hızlı, etkin ve doğru çalışmalar yürütüyor. Dijital veri tabanına kaydedilen bilgilere ulaşmak ve gerektiğinde bunları kullanmak daha da kolaylaştı. E-devlet uygulaması ile vatandaşlarımız bürokratik süreçte zaman kaybetmeden evlerinde ve ofislerinde kendileriyle ilgili bilgilere ulaşmalarının önü açıldı. Önümüzdeki yıllarda bu süreçte büyük kolaylıklar gerçekleştirilecek ve tapu kaydı bilgisine ulaşmak daha da kolaylaşacaktır. Tapu, gayrimenkul mallarımızın kimlik belgesi olması sebebiyle oldukça önemli belgedir. İlçe müdürümüze ile personellerimize yapmış oldukları ziyaretten ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, Tapu ve Kadastro Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümünü kutluyorum." dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git