Temizlik Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor

Temizlik Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor

25

İstanbul

Temizlik Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor

, Temizlik Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor
Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, herkes uyurken gece kaldırımları süpürüp çöpleri toplayarak sokakları ertesi güne hazır bırakıyor. 02.01.2018
Temizlik Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini titizlikle sürdürürken, daha temiz bir Gölcük için gece gündüz çalışan ekipler, gece geç saatlerde cadde ve sokakları deterjanlı sularla yıkıyor.

Temizlik ekipleri, gece-gündüz, yaz-kış demeden 24 saat görev yapıyor. Belediye Temizlik Müdürlüğü tarafından gece gündüz olmak üzere iki ekibe ayrılan temizlik görevlileri temiz bir Gölcük için sabaha kadar çalışıyor.Gölcük Belediyesi, her bölgeye eşit hizmet verebilmek için şehrin dört bir yanına dağılarak hem sokakları süpürüyor hem de çöp topluyor.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in her zaman "Görünmez Kahramanlarımız" olarak tabir ettiği Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri herkes uykudayken çöpleri topluyor, sokakları süpürüyor ve arkasından yıkıyor. Akşam saat: 20.00'da göreve başlayan gece ekibi sabah gün ağarana kadar sokakları temizliyor. Sabah tekrar değişen ekip de, hem yaya hem süpürme hem de çöp kamyonları ile akşam saatlerine kadar görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiriyor. Kışın yağmur ve karda, yazın sıcakta sokakların temizliği için çalışan ekipler, sokakları sabaha kadar hiç kullanılmamış gibi temizleyerek bırakıyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git