Ticaret Odası Yeni Meclisi’ni seçti!

Ticaret Odası Yeni Meclisi’ni seçti!

26

İstanbul

Ticaret Odası Yeni Meclisi’ni seçti!

, Ticaret Odası Yeni Meclisi’ni seçti!
Gebze Ticaret Odası Meslek Komite ve Meclis asil ile yedek üye seçimleri dün yapıldı.  Oda hizmet binasında, 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşen seçimlere  üyelerin önemli derecede ilgi gösterdi. Üyeler meslek komitelerini, meslek komiteleri de Yeni Meclis üyelerini belirledi. 05.04.2018
Ticaret Odası Yeni Meclisi’ni seçti!

Gebze Ticaret Odası Meslek Komite ve Meclis asil ile yedek üye seçimleri dün yapıldı. Oda hizmet binasında, 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşen seçimlere üyelerin önemli derecede ilgi gösterdi. Üyeler meslek komitelerini, meslek komiteleri de Yeni Meclis üyelerini belirledi.

Saat 09:00’dan itibaren Oda’ya gelmeye başlayan GTO Üyeleri Oda içinde kurulan 25 meslek komitesi sandığında meslek komiteleri üyeleri için oylama gerçekleştirdi. Oylamada 23 meslek komitesinde GTO Başkanı ve Başkan Adayı Nail Çiler’in mor-beyazlı listesi oylamaya katılırken, iki meslek komitede ise mor beyazlı listeye karşın karşı liste yer aldı.

Gün boyu saat 17:00’ye kadar devam eden seçimlerde binlerce Gebze Ticaret Odası üyesi verdikleri oylarla 25 meslek komite üyesini belirledi. Seçilen meclis ise daha sonra kendi arasında yapacağı ilk oturumla oda başkanı ve yönetim kurulunu seçecek.

ODA ÖNÜNDE MAHŞERİ KALABALIK OLUŞTU

Oda Seçimleri için sabah erken saatlerinde oy kullanmaya gelen oda üyelerini Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler kapıda karşıladı.Oda önünde seçim için gelen üyelerle seçime girecek olan komite üyeleri büyük bir kalabalık oluşturdu. Kalabalık yüzünden, Oda’nın bulunduğu Kavak caddesindeki trafik de kontrollü olarak verilmeye başlandı. GTO Başkanı Nail Çiler, oyunu 4. Meslek komitesi sandığında kullandı.

Yorum Ekle
Yukarı Git