Turan, Kandıralıların mutluluğuna ortak oluyor

Turan, Kandıralıların mutluluğuna ortak oluyor

5

İstanbul

Turan, Kandıralıların mutluluğuna ortak oluyor

, Turan, Kandıralıların mutluluğuna ortak oluyor
Turan, ilçede düzenlenen cemiyetlere katılarak hemşehrilerinin acı ve mutlu günlerinde yanında olmaya özen gösteriyor. 27.01.2019
Turan, Kandıralıların mutluluğuna ortak oluyor

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, SKM programları kapsamında ilçe genelinde çalışmalara devam ediyor. Kandıra’da ‘çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız’ ifadesini her defasında vurgulayan Başkan Adayı Adnan Turan, bu kapsamda ilçede düzenlenen cemiyetlere katılarak hemşehrilerinin acı ve mutlu günlerinde yanında olmaya özen gösteriyor.

GENÇLERİN NİŞAN TÖRENİNE KATILDI

Turan, hafta sonu gerçekleşen cemiyetlere katıldı. Yoğun seçim programının yanında kendisine yapılan davetlere kayıtsız kalmayan Turan, Çiğdem Halimergün ve Murat Baştan çiftinin Prof. Dr. Turan Güneş Kültür Merkezi'nde gerçekleşen nişan törenlerine katıldı. AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ile birlikte genç çifti tebrik eden Turan, mutluluklar dilemeyi ihmal etmedi.

YUNUS ÖZDER OĞLUNU NİŞANLADI

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, bir diğer nişan cemiyeti için Namazgah Kültür Merkezi’ne konuk oldu. Kandıralı iş adamı Hasan İnci'nin kızı Arzu İnci ile önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Yunus Özder'in oğlu Yusuf Özder'in nişan törenlerine katılan Turan, yaptığı konuşmada “Rabbim tamamına erdirsin inşallah. Ömür boyu mutluluklar diliyorum.” dedi.

SİNAN KILIÇ ASKERE UĞURLANDI

Asker eğlencesi yapan gençlerin davetlerine de geri çevirmeyen Turan, AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, MHP İlçe Başkanı Ahmet Uğur ve Ferizli Muhtarı Yüksel Özkan ile birlikte vatani görevini yapacak olan Ferizli Köyü’nden Sinan Kılıç’ın asker uğurlamasına katıldı. Sinan Kılıç’a hayırlı teskereler temennisinde bulunan Turan, “Kardeşimizi vatani görevini yapmak üzere askere uğurluyoruz. Rabbim tüm askerlerimize ve polislerimize güç, kuvvet versin” dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git