Üsküdar’da yol verme kavgası! 1 Ölü 1 Yaralı…

Üsküdar’da yol verme kavgası! 1 Ölü 1 Yaralı…

23

İstanbul

Üsküdar’da yol verme kavgası! 1 Ölü 1 Yaralı…

Üsküdar’da yol verme kavgası! 1 Ölü 1 Yaralı…, Üsküdar’da yol verme kavgası! 1 Ölü 1 Yaralı…
İstanbul Üsküdar’da, iki otomobil sürücü yol verme yüzünden tartıştı, yaşanan olayda 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı. 03.05.2017
Üsküdar’da yol verme kavgası! 1 Ölü 1 Yaralı…

29 Nisan Cumartesi günü Çengelköy Caddesi’ndeki trafik ışıklarında yol verme tartışması yaşandı. Olaydan sonra Celal Evren Tanyıldız ve Hakan Kahya'ya otomobil sürücüsü 23 yaşındaki Fatih K. silahla ateş etti. Çevredekiler polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri olay yerine geldiğinde iki arkadaşın silahla ateş ettiği diğer sürücü ise olay yerinde hayatını kaybetmişti.

29 Nisan'da Çengelköy Caddesi'ndeki trafik ışıklarında, Hakan Kahya ve arkadaşı Celal Evren Tanyıldız ile bir otomobil sürücüsü arasında yol verme konusunda tartışma yaşandı.

Daha sonra yoluna devam eden Hakan Kahya'nın bir süre ilerledikten sonra durduğu marketin önüne tartıştığı kişiler de geldi.

ATEŞ ETTİ

Burada tartışmanın büyümesi üzerine, Celal Evren Tanyıldız ve Hakan Kahya'ya otomobil sürücüsünün yanındaki 23 yaşındaki Fatih K. silahla ateş etti. Haber verilmesinin ardından olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Sağlık ekiplerinin incelemesi sonucu Hakan Kahya'nın hayatını kaybettiği belirlendi. Celal Evren Tanyıldız ise hastaneye kaldırıldı. Fatih K. ve otomobil sürücüsü olay yerinden kaçtı.

OPERASYONDA YAKALANDI

Olayla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Üsküdar Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çevredeki güvenlik kamera görüntülerini inceledi. Otomobilin plakasını tespit eden polis, düzenlediği operasyonda Fatih K.'yı yakaladı.

TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Gayrettepe'deki Cinayet Büro Amirliğinde işlemleri tamamlanan şüpheli Kartal'daki Anadolu Adliyesi'ne sevk edildi. Olayda yaralanan Celal Evren Tanyıldız'ın kaldırıldığı Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastasinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Yorum Ekle
Yukarı Git