Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

24

İstanbul

Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

, Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde üst yapı düzenlemelerini parke yollarda döşeme, bakım ve onarım çalışmaları şeklinde gerçekleştiriyor. 27.03.2018
Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Kartepe halkının yollarını bakıma alan belediye ekipleri alt yapı sorunu olmayan sokak ve caddeleri parke taşı ile döşerken, mevsimsel etkiler nedeniyle de bozulan güzergahlarda bakım ve onarım çalışmalarının bir ayağını da Emekevler Mahallesi’nde gerçekleştiriyor.

TAMİRATLAR YAPILIYOR

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Emekevler Mahallesi’nin yollarını da mercek altına aldı. Ekipler, yeni yerleşim yerlerinin alt yapı geçiş ardından bozulan üst yapılarının iyileştirme çalışmalarını Orhan Sultan Sokak üzerinde devam ettirdi. Çevreye duyarlı ve kent estetiğine önem veren bir anlayışla çalışan ekipler üst yapı düzenlemesi kapsamında bozulan parke yolda tamiratlar yaptı. Kartepe yollarını şık bir görünüme kavuşturmak için ekipler, bakım ve onarım çalışmalarını belirlenen iş programı çerçevesinde diğer mahallelerde de devam ettiriyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git