Üstyapı Çalışmaları Hızlandı

Üstyapı Çalışmaları Hızlandı

8

İstanbul

Üstyapı Çalışmaları Hızlandı

,
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediye ekiplerinin İnönü ve Emek Mahallelerinde sürdürdüğü üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Altyapı yatırımlarının tamamlandığı sokaklarda üstyapıyı hızlandırdıklarını aktaran Demirci, 4,5 yılda altyapı ve üstyapıya dev yatırımlar yaptıklarını söyledi. 24.10.2018
Üstyapı Çalışmaları Hızlandı

Demirci, Çalışmaları Yerinde İnceledi

İnönü ve Emek Mahallelerinin muhtelif sokaklarında devam eden üstyapı çalışmalarını incelemelerinde vatandaşlarla da bir araya gelen Demirci, yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. İlçenin yaşadığı değişimi anlatarak yapılan her bir hizmetin Çayırova’lılar için olduğunu söyleyen Demirci, bu iki mahalleninde altyapı noktasındaki eksikliklerinin tamamlandığını ve üstyapı alanında da çalışmaların hızlandırıldığını belirtti.

Altyapıda Büyük Oranda Çalışmalarımızı Tamamladık

Her iki mahallede devam eden çalışmaları inceleyerek süreç hakkında Fen İşileri ekiplerinden bilgiler alan Demirci, üstyapının bir an önce tamamlanması için gerekli talimatları verdi. İlgili sokakların tamamen bitirilerek kış mevsimi öncesinde tamamlanmış olmasının çok önemli olduğunu söyleyen Demirci, “Belediye hizmetlerimizin 1. kalemi olan altyapı ve üstyapı çalışmalarında 4,5 yılda ciddi yatırımlar yaptık. Her mahallemizde uyguladığımız altyapı ile sorunsuz bir sistem oluşturduk. %30’larda olan doğalgazı tamamen bitirdik. Altyapıda eksik kalan noktaları ise hızla tamamlayarak üstyapı çalışmalarına ağırlık verdik. Bu yıl bitmeden İnönü ve Emek Mahallelerimizin üstyapıdaki eksikliklerini tamamlamak istiyoruz. Halkımızın bu çalışmalarda sabrı ve anlayışı bizim için çok önemli. Çünkü altyapı ve üstyapı gibi yatırım kalemleri biraz zahmet gerektiren ve aynı zamanda süreci uzun olan çalışmalardır. Bu anlamda vatandaşlarımıza anlayışları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git