Vazgeçmiyorlar! HDP yine terörist cenazesinde!

Vazgeçmiyorlar! HDP yine terörist cenazesinde!

11

İstanbul

HDP milletvekili Alican Önlü; terörist cenazesine katıldı!

Vazgeçmiyorlar! HDP yine terörist cenazesinde!, Vazgeçmiyorlar! HDP yine terörist cenazesinde!
HDP terörist cenazelerine gitmekten vazgeçmiyor! 8 Kasım'da yapılan operasyonlarda ölü ele geçirilen teröristlerden biri olan Celal Oduncu'nun cenazesine; HDP Tunceli milletvekili Alican Önlü de katıldı. 17.11.2016
HDP milletvekili Alican Önlü;  terörist cenazesine katıldı!

Bali Deresi'nde, terör örgütü mensuplarına yönelik 8 Kasım'da düzenlenen hava destekli operasyonda ölü ele geçirilen 14 teröristten biri olan Celal Oduncu'nun cenazesi, kent merkezindeki Tunceli Cemevi'ne getirildi.

Terörist Oduncu'nun cenazesi, cemevinde HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü'nün de katıldığı töreninin ardından bir köyde defnedildi.

GEÇTİĞİMİZ AY DA 3 HDP'Lİ VEKİL PKK'LI CENAZESİNE KATILMIŞTI

Geçtiğimiz ay Tunceli'nin Ovacık ilçesi kırsalında, ilçe merkezine sızmaya çalıştıkları tespit edilen teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda öldürülen 14 PKK'lıdan 4'ünün cenazesine HDP Diyarbakır milletvekilleri Sibel Yiğitalp, Feleknaz Uca ve Ziya Pir de katılmıştı.

CENAZENİN HEMEN ARDINDAN SORUŞTURMA AÇILMIŞTI

Cumhuriyet Başsavcılığı, Tunceli'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda etkisiz hale getirilen 4 teröristin cenazesinin Bağlar ilçesindeki Yeniköy Mezarlığına defnine katılan Pir, Yiğitalp ve Uca hakkında "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan soruşturma açtı.

Kaynak: AA

Yorum Ekle
Yukarı Git