Volkan'dan Sabri'ye: Gel beraber...

Volkan'dan Sabri'ye: Gel beraber...

21

İstanbul

Volkan'dan Sabri'ye: Gel beraber...

Volkan'dan Sabri'ye: Gel beraber..., Kaptandan şok teklif: Gel beraber...
Fenerbahçe ile Galatasay arasında oynana dev derbinin ardından sarı - lacivertli takımın kaptanı Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında gerginlik yaşandı. 20.11.2016
Volkan'dan Sabri'ye: Gel beraber...

Mayıs 2013'teki olaylı derbi maçtan bu yana araları açık olan Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu arasındaki gerginlik dünkü maça da yansıdı. İki futbolcu, karşılaşma öncesi seremonide birbirlerinin elini sıkmadı. Asıl olaylar ise maç sonunda yaşandı.

Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte Volkan Demirel ve arkadaşları saha kenarında toplandı. İki takımın oyuncularının hemen hepsi birbirlerini tebrik edip sarıldı. Ancak Volkan ve Sabri birbirlerini yine 'es' geçti.

5832089bc03c0e038431d0ba

Bu sırada Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında söz düellosu yaşandığı görüldü. Fenerbahçeli futbolcular araya girerek gerginliğin büyümesini önledi. Hızlı adımlarla sahayı terk eden Sabri Sarıoğlu, Volkan'ı Fenerbahçe Takım Menajeri Hasan Çetinkaya'ya şikayet etti.

"O BANA KÜFÜR ETTİ..."

Volkan Demirel, Sabri Sarıoğlu ile arasında yaşanan diyaloğu şöyle anlattı: "Taraftar Sabri'nin 3'lü çektirmesini istedi. Ben, Sabri'ye 'Gel beraber 3'lü çektirelim' dedim, o bana küfür etti. Ben bir şey demedim. Yenilmiştir, hazmedememiştir. O bana ters konuştu. Ben de fazla üstelemedim."

Volkan Demirel, Galatasaray'ın deneyimli sağ beki Sabri Sarıoğlu'ndan taraftarın talebi üzerine üçlü çektirmesini istediğini belirtti.

Bu isteğine karşın Sabri Sarıoğlu'nun kendisine küfür ettiğini ileri süren 35 yaşındaki file bekçisi şunları söyledi:

"Taraftar Sabri'nin üçlü çektirmesini istedi. Ben de 'gel üçlü çektir' dedim. Başka bir şey demedim ama o bana küfür etti. Yenilmiştir, hazmedemiyordur... Saygıyla karşılarım."

Volkan, karşılaşma sonrasında sahada yaptıkları ve daha sonra sosyal medyada paylaştıkları "İşte böyle, her sene böyle..." tezahüratıyla ilgili, "18 yıl oldu. Kötü bir şey söylemedik. Her sene olduğunu, böyle olduğunu tüm taraftarımız söyledi. Biz de eşlik ettik. Bunlarda sıkıntı yok."

Yorum Ekle
Yukarı Git