WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İŞTE EN BASİT ŞEKL

WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İŞTE EN BASİT ŞEKLİ!

21

İstanbul

WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İŞTE EN BASİT ŞEKLİ!

WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İŞTE EN BASİT ŞEKLİ!, WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İŞTE EN BASİT ŞEKLİ!
Mesajlaşma ağı WhatsApp'ta görüntülü arama ve konuşma yapılabilecek! Salı günü yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte artık bu özelliği kullanabileceksiniz! Peki WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır, özellikleri nelerdir, uygulamalı anlatım! 16.11.2016
WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır? İŞTE EN BASİT ŞEKLİ!

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ ARAMA NASIL YAPILIR? İŞTE EN BASİT ŞEKLİ!

Dünyanın en popüler mesajlaşma ağı olan WhatsApp görüntülü arama yapabilme imkanı da sunuyor... Milyonlarca kullanıcının dört gözle beklediği bu özellik yeni gelen güncelleme ile artık mümkün! Bu yeni gelen görüntülü konuşma özelliği artık WhatsApp'ı rakiplerinin çok daha önüne geçirerek onu vazgeçilmez bir hale sokacağa benziyor.

ANDROID WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ ARAMA

WhatsApp'ta Android işletim sistemli telefonlarda görüntülü konuşmak için herhangi bir arkadışınızın ile yapacağınız sohbet sayfasına giriyorsunuz ve sağ üst köşedeki telefon ikonuna tıklıyorsunuz. Sonrasında karşınıza telefon görüşmesi veya görüntülü görüşme diye iki ayrı seöenek çıkıyor. Görüntülü görüşme seçeneğini seçerek dilediğiniz arkadaşınız ile görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

İOS WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ ARAMA NASIL YAPILIR

iOS işletim sistemli telefonlarda ise yine sağ üst köşede telefon ve kamera olmak üzere iki seçenekle karşılaşıyorsunuz. Kamera ikonuna tıklayarak görüntülü konuşmaya geçebilirsiniz.

Diğer görüntülü arama uygulamalarında olduğu gibi, WhatsApp'ta da görüntü ve ses kalitesi internet bağlantısının kalitesiyle aynı oranda seyrediyor. Yani internet bağlantısı hızlıysa görüntü ve ses kalitesi iyi, bağlantı zayıfsa tam tersi oluyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git