Zehra Çilingiroğlu Türkiye'ye dönüyor!

Zehra Çilingiroğlu Türkiye'ye dönüyor!

29

İstanbul

Zehra Çilingiroğlu Türkiye'ye dönüyor!

Zehra Çilingiroğlu Türkiye'ye dönüyor!, Zehra Çilingiroğlu Türkiye'ye dönüyor!
Geçen hafta çıkan haberlere göre Zehra Çilingiroğlu’nun, Londra’dan sıkıldığını ve Türkiye’ye döneceği duyulmuştu. Ünlü sanatçı Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu’nun, okulunu bırakacağı haberlerine sessiz kalamamış kızının okuluna devam edeceğinin belirtmişti. 27.04.2017
Zehra Çilingiroğlu Türkiye'ye dönüyor!

Hülya Avşar, İstanbul’da bir mekandan çıkarken görüntülenmiş ve kızı Zehra Çilingiroğlu için sorularan sorulara “Zehra bu sene dönüyor. Buradaki arkadaşlarını orada bulamadı. Burada mimarlık kazanmıştı, onu dondurmuştuk. Londra'ya dönüp dönmeyeceğine yazın karar vereceğiz” diye yanıt verdi.

Hülya Avşar, soruları yanıtlarken yanından geçen Ferrari marka aracın çıkardığı motor gürültüsüne sinirlendi. Avşar tepkisini, “Çakacaksın ağızlarının ortasına iki tane. Param var diye gösteriş yapmak için bu sesi çıkartan aletler insanları rahatsız ediyor. Arabaya küfür etmekten beğenemiyorsun” sözleriyle gösterdi.

8292146

MİMARLIĞI DONDURMUŞTUK

Avşar, Londra'da okuyan kızı Zehra hakkındaki sorulara da “Zehra bu sene dönüyor. Buradaki arkadaşlarını orada bulamadı. Burada mimarlık kazanmıştı, onu dondurmuştuk. Londra'ya dönüp dönmeyeceğine yazın karar vereceğiz” diye yanıt verdi.

Yorum Ekle
Yukarı Git